←  Xperia tipo | tipo dual

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson ST21i Tapioca - wyciekły pie...

Jurij's Photo Jurij 28 Apr 2012

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego smartphone'a Sony, znanego dotychczas pod nazwami ST21i oraz Tapioca:

*13/gallery_2_13_4091.jpg


*13/gallery_2_13_23252.jpg


*13/gallery_2_13_3024.jpg


Trzeba przyznać, że nowy smartphone Sony wygląda na pomniejszoną i okrojoną wersję Sony Xperii sola. Przypomnijmy, że Tapioca będzie wyposażona w 3.2" (320 x 480) wyświetlacz, procesor Qualcomm MSM7227 800MHz, Adreno 200 GPU, 512MB RAM, 3MP aparat bez diody doświetlającej, nagrywanie wideo w rozdzielczości VGA (640 x 480) oraz baterię 1460mAh. ST21i będzie pracować pod kontrolą systemu Google Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Na razie nie wiadomo kiedy Tapioca pojawi się w sprzedaży, po zaprezentowanych zdjęciach można wnioskować że będzie to niebawem.

Jak Wam się podoba nowy smartphone Sony?

Źródło: Techblog
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 28 Apr 2012

jak patrzę na wyświetlacz (i odwzorowanie kolorów) to coś mnie trafia... totalnie brak nasycenia barw. ile to ma kolorów wyświetlacza? 64k? poza tym design też leży, bo np po co ten "rant" pod wyświetlaczem?
Quote

phillix's Photo phillix 28 Apr 2012

Drugie zdjęcie przypomina trochę "moją" solę :D
Specyfikacja normalnie zwala z nóg..co to w ogóle za polityka? Ten telefon ma być tym następcą X8? Już wolałbym dużo bardziej X10, który niestety nie dostanie ICS. Ten design bardziej mi przypomina iPhone'a niż design Xperii S, P, U. Dla mnie porażka niestety. Sony dobrze zaczęło kilkanaście lat temu, a teraz się stacza. Samsung znów zrobi rewolucje wprowadzając na rynek SGS'a III.
Quote

vad3r's Photo vad3r 28 Apr 2012

3mp, bez diody wolne żarty i jeszcze ten,procesor. Desing jak dla mnie ok.

tapnięte wt19i
Quote

Erin's Photo Erin 28 Apr 2012

zobaczymy dalej, w końcu to pierwsze zdjęcia... no ale jak na pierwsze wrażenie to - :facepalm:
Quote

Deleted 4's Photo Deleted 4 29 Apr 2012

X8 niewypałem? Hardwareowo to był śmieć ale był tani, łatwo modowalny, tony oprogramowania na nim śmigały i co czwarty łepek latał z nim po podwórku w kieszeni ;)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 29 Apr 2012

właściwie to Diabeł ma nieco racji - X8 był smartfonem dla ludzi których nie było stać na coś droższego. miał swoje ograniczenia ale był (i dalej jest) szalenie popularny wśród dzieciaków. Sama specyfikacja Tapoicy sugeruje że będzie on w segmencie lowendowym więc i cena będzie nie wysoka (raczej).
Quote

phillix's Photo phillix 30 Apr 2012

Juz lepiej za te ~650zł kupić neo v, live czy coś innego :D taka moja opinia. Przynajmniej ma 512 ramu to myślę, że z przymusem GTA3 by pposzło, ale nie wiem jak z prockiem xD
Quote