←  Xperia neo

Sony.yt - International Sony Forum

»

Zmiana widoczności bluetooth

Zablokowany

jack79 - zdjęcie jack79 27 kwi 2012

Witam
Czy istnieje jakiś mod dzięki któremu po włączeniu przez widget bluetooth ,telefon byłby od razu widoczny ? Wcześniej jakoś to znosiłem ,ale teraz to mnie to dobija jak po włączeniu BT muszę wejść z powrotem do ustawień BT żeby zaznaczyć widoczność :blink: , co prawda zrobiłem sobie skrót do ustawień no ,ale w końcu do czego jest widget.Szukałem na xda, ale nie znalazłem niczego konkretnego.Czytałem także o modyfikacji jakiegoś pliku systemowego ,ale też nie za bardzo to działało
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 27 kwi 2012

na MIUi Gb po włączeniu tez muszę zaznaczyć opcję wykrywania. To oszczędza baterię. Znalazłem przed chwilą na to sposób, tylko nie wiem czy na stocku jest to samo jak na MIUI. wejdź w ustawienia BT i powinieneś mieć gdzieś opcję z wybraniem czasu ile minut telefon ma być widoczny. jak masz opcję bez limitu to zaznacz ją. po włączeniu BT telefon będzie od razu widoczny. sprawdź :)
Użytkownik not found edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 21:11
literówki ;)
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 27 kwi 2012

No i niestety nie mam tej opcji ,ale co za głupi człowiek to wymyślił (żeby tylko utrudnić życie?) naprawdę nie rozumiem tego.To jest kolejna idiotyczna funkcja w androidzie która potrafi tylko zdenerwować no nic dzięki za odpowiedź.Może kiedyś ktoś wynajdzie na to sposób
Odpowiedz
Zablokowany