←  LG

Sony.yt - International Sony Forum

»

LG KU990i simlock orange - darmowy sposób

timmi's Photo timmi 27 Apr 2012

Witam czy jest jakiś sposób na zdjęcie tego simlocka darmowym sposobem ? Do dyspozycji mam kabel usb.
Quote

bartq92's Photo bartq92 27 Apr 2012

Nie ma darmowego sposobu. W naszym serwisie online usuniesz simlocka kodem. Pisz na pw lub gg.
Quote

timmi's Photo timmi 27 Apr 2012

Znalazłem jakiś sposób tylko nie wiem co zrobić.

Attached Files


Edited by timmi, 27 April 2012 - 18:47.
Quote

not found's Photo not found 27 Apr 2012

Plik ma hasło ;)
Quote

timmi's Photo timmi 27 Apr 2012

Sorki zapomniałem nassor albo z małych albo z dużych ale wydaje mi się że z małych :)
Quote

not found's Photo not found 27 Apr 2012

Nie działa ;)
Quote

timmi's Photo timmi 13 Jul 2012

nasoor to hasło jest
Quote

not found's Photo not found 13 Jul 2012

Załącz Windows Enabler.exe i kliknij na pasku żeby był "on", zainstaluj sterowniki USB (plik driver.exe), odpal lg3g.exe, zaznacz direct unlock i kliknij apply jobs ;)
Quote

timmi's Photo timmi 14 Jul 2012

Komp mi nie wyszukuje fona jak podłączam to niepowodzenie urządrzenia.Zainstalowałem drivery i lg pc suite II.Co robić ?
Quote

bartq92's Photo bartq92 14 Jul 2012

kilka postow wyzej napisalem co zrobic :-)
Quote

timmi's Photo timmi 14 Jul 2012

Niby tak ale spróbuje coś zdziałać.
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jul 2012

Odezwij się na GG: 1793684 lub do Bartka :) Za dwie dyszki zyskasz kilka dni wakacji, które musiałbyś poświęcić na próby odblokowania tego telefonu i będziesz mógł wyruszyć z odblokowanym LG Shine w świat w poszukiwaniu nowych przygód :slonko:
Quote

faflak's Photo faflak 14 Jul 2012

@ Jurij LG Shine to KU970 stalowy slider ;) a on ma KU990 dotyk z apratem 5mpx :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jul 2012

Dla mnie to bez znaczenia, w naszym serwisie online ściągamy simlocka z każdego modelu LG, wystarczy jedynie podać numer IMEI ;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 14 Jul 2012

To tym bardziej sprzyda sie do wakacyjnych fotek :)
Quote

timmi's Photo timmi 15 Jul 2012

Do fotek biorę cyfrówkę :).Szkoda mi kasy na ten telefon,tymbardziej,że to nie mój tylko ojca.I tak nie mam nic do roboty w te wakacje ,bo siedzę w domu.Dlaczego jak podłączam lg pod komputer w trybie usługa danych jest niepowodzenie urządzenia ?
Quote

timmi's Photo timmi 07 Oct 2012

Nie wyszło mi wgranie softa jak włączam pokazuje invalid walpawer live czy jakos tak co robić ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Oct 2012

Zanieś do serwisu, który zajmuje się telefonami LG :)
Quote