←  LG

Sony.yt - International Sony Forum

»

LG KU990i simlock orange - darmowy sposób

timmi - zdjęcie timmi 27 kwi 2012

Witam czy jest jakiś sposób na zdjęcie tego simlocka darmowym sposobem ? Do dyspozycji mam kabel usb.
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 27 kwi 2012

Nie ma darmowego sposobu. W naszym serwisie online usuniesz simlocka kodem. Pisz na pw lub gg.
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 27 kwi 2012

Znalazłem jakiś sposób tylko nie wiem co zrobić.

Załączone pliki


Użytkownik timmi edytował ten post 27 kwiecień 2012 - 18:47
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 27 kwi 2012

Plik ma hasło ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 27 kwi 2012

Sorki zapomniałem nassor albo z małych albo z dużych ale wydaje mi się że z małych :)
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 27 kwi 2012

Nie działa ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 13 lip 2012

nasoor to hasło jest
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 13 lip 2012

Załącz Windows Enabler.exe i kliknij na pasku żeby był "on", zainstaluj sterowniki USB (plik driver.exe), odpal lg3g.exe, zaznacz direct unlock i kliknij apply jobs ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 14 lip 2012

Komp mi nie wyszukuje fona jak podłączam to niepowodzenie urządrzenia.Zainstalowałem drivery i lg pc suite II.Co robić ?
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 14 lip 2012

kilka postow wyzej napisalem co zrobic :-)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 14 lip 2012

Niby tak ale spróbuje coś zdziałać.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 14 lip 2012

Odezwij się na GG: 1793684 lub do Bartka :) Za dwie dyszki zyskasz kilka dni wakacji, które musiałbyś poświęcić na próby odblokowania tego telefonu i będziesz mógł wyruszyć z odblokowanym LG Shine w świat w poszukiwaniu nowych przygód :slonko:
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 14 lip 2012

@ Jurij LG Shine to KU970 stalowy slider ;) a on ma KU990 dotyk z apratem 5mpx :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 14 lip 2012

Dla mnie to bez znaczenia, w naszym serwisie online ściągamy simlocka z każdego modelu LG, wystarczy jedynie podać numer IMEI ;)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 14 lip 2012

To tym bardziej sprzyda sie do wakacyjnych fotek :)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 15 lip 2012

Do fotek biorę cyfrówkę :).Szkoda mi kasy na ten telefon,tymbardziej,że to nie mój tylko ojca.I tak nie mam nic do roboty w te wakacje ,bo siedzę w domu.Dlaczego jak podłączam lg pod komputer w trybie usługa danych jest niepowodzenie urządzenia ?
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 07 paź 2012

Nie wyszło mi wgranie softa jak włączam pokazuje invalid walpawer live czy jakos tak co robić ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 07 paź 2012

Zanieś do serwisu, który zajmuje się telefonami LG :)
Odpowiedz