←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Po zmianie rozmiaru czcionki...

Zablokowany

dziara76 - zdjęcie dziara76 26 kwi 2012

Witam.Wczoraj dostalem zmodyfikowany plik ze zmniejszonym rozmiarem czcionki z 24 oryg na 22 .Fajnie to wyglada naprawde i zmniejszona czcionka zegara daty i loga Operatora.Wszystko hula az milo ale znalazlem 1 problem.Tylko w kategori SMS czyli Wiadomosci po wejsciu do Napisz Nowąpokazuje sie okno pisania sms normalnie i na dole normalnie 3 opcje.Po lewej Opcje ,po prawej Wstecz czyli wszystko ok ,ale i tu Problem po srodku napis Kontynuuj Ale bez ostatniej litery j czyli Kontynuu .2gi problem jak przychodzi sms i mam opcje Odpowiedz powinno byc To pisze Odpowied brakuje z.Reszta jest Ok Menu podmenu wszystko gra tylko w tej sekcji wiadomosci.Co moze byc powodem? niemozliwe zeby te 2 slowa akurat byly na braku litery a reszta ok. Tu SZACUN DLA BARTOLINIEGO3 naprawde chlopak mi ogarnal full rzeczy...Prosze o pomoc znawcow.Czy jeszcze raz wgrac od nowa? Zalezy mi na tych rozmiarach fajnie to wyglada naprawde w Hazelku...Pozdrawiam

Problem Rozwiazany zamykam temat...Pozdrawiam
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 26 kwi 2012

Skoro sam znalazłeś rozwiązanie, to może je chociaż napisz? :rolleyes: Bo tak temat nie ma sensu :)
Odpowiedz

dziara76 - zdjęcie dziara76 27 kwi 2012

Siemka.Wgralem od nowa jeszcze raz do fona farem pliki zrobione dla mnie...Pomoglo.Pozdro
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 28 kwi 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany