←  K790 | K800

Sony.yt - International Sony Forum

»

Obok zasięgu przekreślona szara słuchawka

Locked

timmi's Photo timmi 25 Apr 2012

Witam mam problem z k800 bo nie mogę się do sieci zalogować wkładałem już 2 aktywne karty ery i t-mobile.Co jest nie tak proszę o szybką odpowiedź.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Apr 2012

A zasięg jest? Wyświetla się jakiś komunikat? Z kartami innych operatorów działa?
Quote

timmi's Photo timmi 26 Apr 2012

Sprawdzałem na wszystkich aktywnych kartach tzn orange ,plus,era, w rodzinie każda z nich pokazuje jako nieaktywna.A tel kupiłem z gumtree.Gość mówił że pracował w komisie i że go dostał w rozliczeniu jak pracował.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Apr 2012

Ha ha pracował w komisie i dostał w rozliczeniu? Dobre :lotpot: Masz zablokowany imei - telefon jest kradziony. Jedyne co możesz zrobić to oddać go na policję :)
Quote

timmi's Photo timmi 26 Apr 2012

Wątpie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Apr 2012

W takim razie zacznij od zmiany softu, jeśli to nie pomoże - oddaj go do serwisu. Tam, jeśli mają boxa i odpowiednią wiedzę, bardzo łatwo sprawdzą czy to zablokowany imei czy uszkodzenie HW :)
Quote

timmi's Photo timmi 26 Apr 2012

A przypomniało mi się że gość mówił że go używał jakiś czas temu.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Apr 2012

A przypomniało mi się że gość mówił że go używał jakiś czas temu.


Skoro tak mówił, to wszystko wyjaśnia! W takim wypadku telefon na bank musi być sprawny. Pozostaje Ci go używać i przestać marudzić :)

P.S.

Ten gość nie nazywał się czasem Donald Tusk? To by tak wiele wyjaśniało... :rolleyes:
Quote

Erin's Photo Erin 26 Apr 2012

(...)
P.S.

Ten gość nie nazywał się czasem Donald Tusk? To by tak wiele wyjaśniało... :rolleyes:

:rock:

P.S. jakiś czas temu też tak miałem w jednym ze swoich k800i, nie miałem czasu wgrać softu od nowa więc sobie leżał około 2-3 tyg potem jak znalazłem dla niego czas to się okazało że usterka sama ustąpiła... to było z rok temu i do dziś działa bez zarzutu...
Quote

timmi's Photo timmi 26 Apr 2012

Wgrałem softa r8bf003 i to samo może coś być albo z czytnikiem albo z anteną ?

Dam se spokój z tym telefonem przy okazji jak się jakiś trafi(będę szukał z papierami) to będę coś robił.Temat najlepiej usunąć , bo po co ma zaśmiecać forum ew.do zamknięcia.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Apr 2012

Rozbierz go zgodnie z instrukcją serwisową i złóż. Gdyby to była końcówka mocy, miałbyś 0 - 1 - 2 kreski zasięgu. Sprawdź, czy coś się zmienia po zmianie trybu GSM/3G, chociaż wątpię. Najlepiej go zanieść do serwisu - tam wrzucą mu na próbę imei z jakiejś nokii 3210 albo siemensa czy innego padła i jeśli telefon złapie zasięg, tzn że ma zablokowany imei bo jest kradziony. Wtedy tylko zostaje policja i domaganie się zwrotu kasy za kradziony telefon :unsure:
Quote

timmi's Photo timmi 26 Apr 2012

Kur%? kuzynka dobiła mi do reszty płytę tzn.nie było już styków baterii blaszki anteny ucierpiała na tym klapka od 3310 przód k510 szybka od k800. Za szkody dostanę kase od niej.
Quote
Locked