←  Yari

Sony.yt - International Sony Forum

»

Se Yari niebieskie podświetlenie :D

dawinet's Photo dawinet 23 Apr 2012

Tak, więc software już był, teraz czas na hardware :D
Macie pomysły co można jeszcze zrobić?

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content



not found: Umieszczaj zdjęcia poprzez link bezpośredni. Wtedy otwierają się w forum a nie w osobnej karcie :)
Edited by not found, 23 April 2012 - 17:45.
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Apr 2012

Pierwsze co bym zrobił na Twoim miejscu to zmienił obudowę na biało - żurawinkową:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:D Czarne telefony mi się zdecydowanie przejadły, a ta wersja kolorystyczna jest super :) Możesz też wykorzystać patent z kolorowymi wstążkami i zmienić niebieskie podświetlenie na inne... z żółtą albo czerwoną wstążką spróbuj :)
Quote

dawinet's Photo dawinet 23 Apr 2012

Ale jak ze wstążkami, bo nie do końca wiem o co chodzi. Co do obudowy też nad tym myślałem. Tylko gdyby można było wymienić tą część żurawinowa na białą z czarnej obudowy. Wtedy by to jeszcze lepiej wyglądało :D
Edited by dawinet, 23 April 2012 - 17:30.
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Apr 2012

Kładziesz normalnie wstążkę o innym kolorze pomiędzy diody a obudowę i wtedy diody zmieniają kolor :) Poluj na obudowę, przeszukuj allegro, załóż temat w dziale giełda... może ktoś ma na sprzedaż :)
Quote

sonyman's Photo sonyman 24 Apr 2012

Lepiej wyglada zamiast wstazek/bibuły jak pomalujesz markerem diody na odpowiedni kolor. Oczywiscie na wylaczonym, chociaz i tak zwarcia nie zrobi, ale lepiej dmuchac na zimne i pozostaw na jakies 15 min do wyschniecia, mialem tak w zacnym k800.
Edited by not found, 24 April 2012 - 16:15.
literówka ;)
Quote

dawinet's Photo dawinet 24 Apr 2012

Lepiej wyglada zamiast wstazek/bibuły jak pomalujesz markerem diody na odpowiedni kolor. Oczywiscie na wylaczonym, chociaz i ta kzwarcia nie zrobi, ale lepiej dmuchac na zimne i pozostaw na jakies 15 min do wyschniecia, mialem tak w zacnym k800.


A jak myslisz jak u mnie jest zrobione?
Quote