←  C901

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] ikona edge

Zablokowany

Balloon - zdjęcie Balloon 17 kwi 2012

witam! po wgraniu niebrandowanego softu wyswietla sie caly czas ikonka e przy zasiegu :( znalazlem rozwiazanie sciagajac plik customize_upgrade.xml jednak wgrywajac go znika jeden problem a pojawia sie drugi tzn nie mozna wgrac teraz zadnego flash menu :( ma ktos moze jakis pomysl ? :)
Odpowiedz

Balloon - zdjęcie Balloon 18 kwi 2012

ok juz zrobione :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 18 kwi 2012

ok juz zrobione :)


Tzn co konkretnie? Wgrałeś jeszcze raz to customize_upgrade.xml i odblokowałeś flash menu? Zapodaj plik, który wrzuciłeś, może się komuś przyda :)
Odpowiedz

Balloon - zdjęcie Balloon 18 kwi 2012

stworzyłem dodatkowy plik i wszystko działa :)


<customization>
    <mmi>
    <activity-menu>
    </activity-menu>
    <settings>
	  <enable-flash-desktop>true</enable-flash-desktop>
    </settings>
    </mmi>
    </customization>[/color]

[color=#000088]


można też odszukac w pliku customize.xml linijke:


<enable-flash-desktop>false</enable-flash-desktop>

i zamień:

false

na:

true
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 18 kwi 2012

No dobrze, ale nie tego dotyczył temat :D Wrzuć to customize_upgrade.xml które wyłącza literkę E (Edge) przy zasięgu :)
Odpowiedz

Balloon - zdjęcie Balloon 19 kwi 2012

customize_upgrade odpowiedzialny za wylaczenie ikony edge :)

Załączone pliki

Odpowiedz

vad3r - zdjęcie vad3r 19 kwi 2012

Ja tam nie wiem co Ci przeszkadza jakaś tam ikonka, u mnie zawsze jest ta ikonka i jakoś nie mi to nie przeszkadza...
Odpowiedz

Balloon - zdjęcie Balloon 19 kwi 2012

no cóż u mnie musi wszystko być zapięte na ostatni guzik:) może to wada a może zaleta :P w każdym razie szukajac odpowiedzi na to pytanie znalazlem dużo wiadomości odnośnie tuningowania dzieki ktorym moj c901 wyglada tak jak chce :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 kwi 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany