←  Aino

Sony.yt - International Sony Forum

»

Dzwonki video

Locked

faflak's Photo faflak 13 Apr 2012

Witam :) czy jest możliwość np. przez jakiś custom właczenia w aino wyboru klipu video jako dzwonka ?
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 13 Apr 2012

A po co? Wchodzisz w Ustawienia > Dźwięki > Dzwonek i tam masz do wyboru Albo "Dzwonki" albo "Dzwonki wideo" ;)
Edited by not found, 13 April 2012 - 22:14.
literówka ;)
Quote

faflak's Photo faflak 14 Apr 2012

No niestety nie ma takiej opcji w tym telefonie :(
Quote

Erin's Photo Erin 14 Apr 2012

ja miałem opcje na filmach "użyj jako" i > dzwonek video
więc musi być
teraz nie mam tego telefonu więc dokładnie Ci nie napiszę ale pamiętam to tak mniej więcej jak napisałem wyżej.
Quote

faflak's Photo faflak 14 Apr 2012

panowie nie jestem az tak glupi :)
pytanie nadal aktualne ;)

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   80.3K   12 downloads
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Apr 2012

Może napisz jaki masz soft? Jak brandowany - wgraj generic. Jak masz generic, spróbuj wgrać inną wersję.
Quote

faflak's Photo faflak 14 Apr 2012

R7BA084 GENERIC na starszym bylo tak samo :(
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 14 Apr 2012

Na Zylo jest taka możliwość ustawienia dzwonka wideo (Zylo też DB3350 więc powinno być to udostępnione również dla Aino) W customize można ustawić jedynie wideo jako ekran startowy, nie spotkałem się z funkcją odblokowującą dzwonki wideo, chyba że spróbuj przez kontakty dodać jeśli można.
Quote

faflak's Photo faflak 15 Apr 2012

w kontaktach tez nie ma mozliwosci uzycia video jako dzwonka ...probowalem z 3gp ,mp4 i nic
Quote

not found's Photo not found 15 Apr 2012

Z tego co napisano tutaj wynika, że Aino nie obsługuje dzwonków video.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

Erin's Photo Erin 15 Apr 2012

no to ciekawe jakim cudem ja mogłem mieć takie dzwonki :/
pamiętam że soft był brandowany na sieć PLUS
Quote

faflak's Photo faflak 15 Apr 2012

moze da sie podlozyc pliki z innego fona na tej platformie ? troszke lipa bez dzwonkow video :(
Quote

not found's Photo not found 15 Apr 2012

Jeżeli nie ma takiej funkcji w manie to nic nie zrobisz. Chyba, żeby patcha na dzwonki video napisać ;)
Quote

faflak's Photo faflak 15 Apr 2012

straszna sprawa znowu patch :( ... w tym modelu raczej nie ma mozliwosci crossflasha? moze ktos ma inne pomysly ?
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 15 Apr 2012

zarzuć kto customem z plus jak twierdzicie że w nim była możliwość to zobaczę w kod
Quote

faflak's Photo faflak 16 Apr 2012

nie posiadam cda z plusa a w sieci same czyste i play :(
Quote

bartq92's Photo bartq92 16 Apr 2012

Na supporcie setoola też nie znalazłem.
Quote

faflak's Photo faflak 16 Apr 2012

pozostaje znaleźć aino z plusa wśród znajomych , forumowiczów i poprosić o wydobycie customa choć wątpię żeby była taka opcja na brandzie... jak na czystym nie ma... może prędzej mix zrobić z plikami z zylo,yari tylko nie mam pojęcia co dokładnie za to odpowiada :( i czy w ogóle da się taki trik z...
Może się jeszcze ktoś mądrzejszy wypowie w tej kwestii ;) telefon niczego sobie a brak dzwonka video...

bartq92: Poprawiłem ort i polskie znaki.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 16 Apr 2012

nie wydaje mi się że była by to kwestia konfiguracji XML , ale jeśli ktoś mogłby z aino z TPA\PRESET\DEFAULT\RESTORE i TPA\PRESET\SYSTEM\MENU to przyjżę się dokładniej ;)
Quote

faflak's Photo faflak 17 Apr 2012

sa pliki tylko z innego softu R1BA049

Attached Files

Quote
Locked