←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Czy warto kupić Nokię 1110 za...

Zablokowany

timmi - zdjęcie timmi 12 kwi 2012

Witam czy warto za 10zł kupić nokię 1110 ? oprócz ładowarki jest wszystko i jest pęknięta klapka ale sklejona.Na zieloną szkołę byłby ok bo wziąłem kiedyś 3310 z w miarę nową baterią to pod ładowarką się rozładowała jak dzwoniłem.Co sądzicie o tej nokii 1110 za 10zł ?

Jurij: Poprawiłem tytuł tematu.
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 12 kwi 2012

Hmm... jeśli taki telefon jest Ci potrzebny, to grzechem nie jest wydać 10zł. :)
Czasami sama ładowarka tyle kosztuje.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 12 kwi 2012

Dychę można dać, pytanie tylko czy ta Nokia jest Ci naprawdę potrzebna :) Ja do kwoty 10 PLN kupowałem o niebo lepsze i bardziej ciekawe modele :D
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 13 kwi 2012

Dowiedziałem że nie ma pełnych papierów babcia kolegi wyrzuciła kartonik jest karta gwarancyjna i instrukcja obsługi.Czy za micro sd hc 4gb warto zamienić za ten tel?
Użytkownik timmi edytował ten post 13 kwiecień 2012 - 13:04
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 13 kwi 2012

A mogę wiedzieć, po co Ci papiery do używanej nokii 1110 po czyjejś babci? :blink: Jak Ci potrzebna, to zamień. Jak nie, to kartę 4GB prędzej sprzedasz niż ten zacny model :D
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 13 kwi 2012

Ewidentnie ktoś się chce pozbyć tego złomu... Ja bym się nie zamieniał, kartę jak napisał Jurij prędzej sprzedasz :)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 13 kwi 2012

Więc tak za 7zł będę go miał w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 13 kwi 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany