←  Xperia S

Sony.yt - International Sony Forum

»

Połączenie Xperii S z komputerem

karo88 - zdjęcie karo88 05 kwi 2012

witam, mam problem z przesyłaniem danych z tel. na pc, pod podłaczeniu USB pojawia mi sie komunikat o instalacji aplikacji PC Companion instaluje ją, na "moj komputer" pojawia mi sie PC Companion i nie mogę odpalic aplikacji startme.exe, ściagnełam PC Companion z internetu łączy sie z telefonem, ale każda z wiodcznych tam aplikacji typu media go, sync zone itd. klikam rozpocznij i pojawia się każdorazowo kominikat :aplikacja nie zainstalowana" pomocyyyy !

Jurij: Przeniosłem post do nowego tematu.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 05 kwi 2012

Spokojnie. Najpierw napisz, jaki system operacyjny posiadasz (Windows XP / Vista / 7 / inny ) i w wersji 32 czy 64 bit?
Odpowiedz

Erin - zdjęcie Erin 05 kwi 2012

ja proponuję od razu w telefonie uruchomić tryb pamięci masowej :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 05 kwi 2012

Tutaj jest najnowsza wersja PC Companiona:

Please Login or Register to see this Hidden Content

która powinna działać na każdym z nowych systemów operacyjnych :) Zainstaluj i daj znać, jakie efekty :)
Odpowiedz

rune - zdjęcie rune 06 kwi 2012

Xperia S nie posiada trybu pamieci masowej. To znaczy nie ma widocznych dyskow wymiennych w Moj Komputer tylko oddzielne urzadzenie.
Odpowiedz

Erin - zdjęcie Erin 06 kwi 2012

sądziłem że na tej wersji andka którą posiada jest ta opcja.
no cóż.. sorka, mój błąd.
Odpowiedz

karo88 - zdjęcie karo88 06 kwi 2012

Zainstalowałam dokładnie ta samą wersje PC Companion już wczoraj, podczas instalacji jest do wyboru kontynuuj (instalacja z protokołem MTP) pomiń (bez protokołu) i nie mogę wybrać opcji kontynuuj, bo od razu pobieranie jest przerwane. Idąc dalej wybierając opcje pomiń kończę instalację. Telefon jest połączony z komputerem jest np. aplikacja media go, klikam na nią i pojawia się komunikat "aplikacja jest nie zainstalowana" próbowałam pobrać media go ze strony sony udało mi się dokończyć instalacji ale ciągle pojawia się na samym końcu błąd.

mam windowsa xp.
Użytkownik not found edytował ten post 06 kwiecień 2012 - 08:54
:literówki i ort ;)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 kwi 2012

To dziwne...

1. Upewnij się, że nie masz na komputerze żadnych syfów w stylu: Avira, Avast, Kacpersky Antyvirus.
2. Upewnij się, że masz zainstalowanego najnowszego net frameworka.

Jeśli to jest czysty XP to te programy muszą się zainstalować. Jeśli to jest XP 64-bit, to jedyne co mogę doradzić - zmianę systemu na wersję 32 bit lub windows 7.
Odpowiedz

karo88 - zdjęcie karo88 06 kwi 2012

pc companion działa. media go zainstalowała się również wina oczywiście programu antywirusowego. jak moge odnaleźć teraz zdjecia z telefonu przed media go? klikając stroe pojawia się błąd network error has occurred i poniżej jakieś numerki ...

store już aktywne. ( znowu anty wirus zablokował) więc poproszę jeszcze o informację gdzie odszukać zdjęcia z tel. ? :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 kwi 2012

Musisz zapewne ustawić w programie folder do którego mają być kopiowane zdjęcia i rozpocząć synchronizację :)
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 06 kwi 2012

pc companion działa. media go zainstalowała się również wina oczywiście programu antywirusowego. jak moge odnaleźć teraz zdjecia z telefonu przed media go? klikając stroe pojawia się błąd network error has occurred i poniżej jakieś numerki ...

store już aktywne. ( znowu anty wirus zablokował) więc poproszę jeszcze o informację gdzie odszukać zdjęcia z tel. ? :)


Chodzi ci o zdjęcia zrobione aparatem ? Bo powinny być w folderze ,,DCIM" ,w którym znajduje się jeszcze folder ,,100ANDRO" przynajmniej u mnie na Neo tak jest
Odpowiedz