←  K550

Sony.yt - International Sony Forum

»

K550i problem z zasięgiem i bluetooth

slivka91's Photo slivka91 27 Mar 2012

Witam mam dość spory problem a mianowicie mam k550i w wersji w610i i zasiegu nie mam. Bardzo rzadko sie zdarza by byl. Sprawdzałem antene w innym k550i i dziala bez zarzutu. Z kolei w drugim nie dziala bluetooth. Gdy go włąćzam wyskakuje że jest właczone ale ikony nie ma no i nie łączy wcale. Nawet nie wyszuka. Co może być z tymi dwoma telami??
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Mar 2012

Myślę, że w jednym problemem jest zasięg, a w drugim uszkodzony bluetooth :) A tak na serio - zacząłeś od podstawy - flashowania? Jeśli zasięg jest w granicach jednej kreski - zera, to podejrzewam uszkodzoną końcówkę mocy. Od dawna się tak dzieje? Jeśli to uszkodzenie hw, to nie oplaca się tego naprawiać, taniej wyjdzie kupić sprawną płytę główną w sieci :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 27 Mar 2012

flashowany byl nie raz - podstawa. zasieg kompletnie zanika. rzadko ma przeblyski by dzialal. w sumie prawie od zakupu. dobrze smigal po zakupie przez dwa tygodnie no i sie pozniej zaczelo. a tym drugim bt co by zrobic??
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Mar 2012

Rozkręć i sprawdź czy antena jest na swoim miejscu. Cóż możesz więcej zrobić? W tym pierwszym to na 99% końcówka mocy - lubi padać w tym modelu :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 29 Mar 2012

wszystko jest na nalezytym miejscu. rece mi opadaja...
Quote