←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Wgrywanie R7CA065 do Elma

Locked

mani3ck's Photo mani3ck 26 Mar 2012

Witam!
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich serdecznie. Dwa tygodnie temu debrandowałem kumplowi elma za pomocą Omniusa i później przez SEUS aktualizowałem do R7CA065, dziś niestety nie mogę tego powtórzyć. Omnius w ogóle nie łączy się z serwerem, co może być przyczyną i czy istnieją inne sposoby na wgranie nowego softu ponieważ ma wiele zalet.
Edited by not found, 26 March 2012 - 22:09.
: ort i literówki ;)
Quote

faflak's Photo faflak 26 Mar 2012

votan i pewnie far ..
Quote

neron's Photo neron 26 Mar 2012

Konto trzeba założyć,reszta jest za free.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

mani3ck's Photo mani3ck 27 Mar 2012

Ściągnałem i zarejestrowałem Wotana, wgrywam niebrandowany soft R7CA061 ale przy próbie aktualizacji
SEUSem pisze że oprogramowanie jest aktualne jak klikam napraw również nie wgrywa nowszego R7CA065. Macie jakiś wskazówki?
Z góry dzięki.
Quote

not found's Photo not found 27 Mar 2012

Od razu wgraj R7CA065 Wotanem i po sprawie :)
Quote

neron's Photo neron 28 Mar 2012

Przecież Omnius działa,tylko może nie zarejestrowałeś konta. Nie obsługuje kilku poczt min. wp.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 28 Mar 2012

a ja sądze,że powinieneś dać pc companion napraw telefon a nie uaktualnij telefon. Wtedy powinno wgrac nowego softa.
Quote

mani3ck's Photo mani3ck 28 Mar 2012

Wybierając język polski w Wotanie nie ma do wyboru R7CA065, można go odrazu zainstalowac ale nie będzie języka polskiego. Dawałem również napraw telefon i cały czas jest 61. Co do Omniusa 2 tyg temu działał, od przedwczoraj nie łączy sie z serwerem próbowałem na koncie o2 i gmail.
@neron Omnius działa Ci darmowo czy kupowałeś jakies punkty?
Quote

neron's Photo neron 28 Mar 2012

Darmowo. Wczoraj rano próbowałem i się łączę. Może miałeś przesilenie serwera. Wgraj ten R7CA065 bez custom. Potem custom możesz dograć farem.
Quote

mani3ck's Photo mani3ck 28 Mar 2012

Darmowo. Wczoraj rano próbowałem i się łączę. Może miałeś przesilenie serwera. Wgraj ten R7CA065 bez custom. Potem custom możesz dograć farem.


To chyba nie przesilenie serwera próbuje od 2 dni o róznych porach i nic. Mam założone 2 konta, na stronie sie normalnie loguje, w programie mam "Błąd serwera (3)" kod błędu DA3FFF3DAF1CA5F6

Na jakim serwerze masz szkrzynke pocztową? o ile ma to jakieś znaczenie ponieważ na stronie sie loguje normalnie...
Edited by mani3ck, 28 March 2012 - 18:50.
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Mar 2012

Pewnie jak to zwykle w takich przypadkach bywa to wina syfu typu Koshmarsky "antywirus", avast, avira i inna szmira. Weź to odinstaluj, wyłącz firewalla i próbuj :) Jeśli nadal nic, raportuj błąd na forum Omniusa.
Quote

mani3ck's Photo mani3ck 28 Mar 2012

Pewnie jak to zwykle w takich przypadkach bywa to wina syfu typu Koshmarsky "antywirus", avast, avira i inna szmira. Weź to odinstaluj, wyłącz firewalla i próbuj :) Jeśli nadal nic, raportuj błąd na forum Omniusa.


Wyłączyłem avasta i zaporę systemową i dalej nic, instaluję właśnie Wotanem R7CA065 wybrałem język English i United Kingdom, podejżewam że nie będzie j. polskiego, a ciekawe co sie stanie jak zaaktualizuje PC Companion... Zastanawia mnie ten Omnius ponieważ około 2 tyg temu zainstalowałem nim bezproblemu pliki FS i Main do Elma które pozwoliły mi później na aktualizacje PC Companion a teraz ani tak ani tak...
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Mar 2012

Nie napisałem wyłącz tylko odinstaluj, zrestartuj komputer i dopiero próbuj. Jak chcesz dobrego antywira to dr web albo ostatecznie nod 32 :)
Quote

mani3ck's Photo mani3ck 28 Mar 2012

Niestety Omnius dalej nie ruszył, dalej błąd serwera, ale...

Zainstalowałem Wotanem R7CA065, mam język polski, tylko w informacjach o oprogramowaniu w menu serwisowym zamiast CENTRAL EUROPE jest WESTERN EUROPE czy ma to jakis wpływ na uzytkowanie telefonu?
Edited by mani3ck, 28 March 2012 - 20:13.
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Mar 2012

Nie ma żadnego :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Mar 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked