←  Xperia neo L

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Xperia Neo L MT25i, czyli "Neonów...

.RadziU.'s Photo .RadziU. 20 Mar 2012

Xperia neo L (MT25i) to telefon ze średniej półki przeznaczony na rynek chiński (choć nie jest to do końca potwierdzone). Posiada 1GHz jedno-rdzeniowy procesor Qualcomm MSM8255, 512MB RAM i 1GB wewnętrznej pamięci, (którą można rozszerzyć kartą microSD). 4-calowy wyświetlacz FWVGA ma rozdzielczość 480 x 854. Z przodu posiada kametę VGA, z tyłu za to znajdziemy 5-megapixelowy aparat nagrywający w jakości HD wspomagany przez diodę LED, a w środku baterię o pojemności 1500mAh. Telefon waży 131,5g i mierzy 121 × 61.1 ×12.2 mm.
Będzie to pierwszy model Sony wyposażony fabrycznie w Androida Ice Cream Sandwich.
Cena i data premiery nie są znane.

Posted Image
Posted Image

(źródło oraz więcej info) -

Please Login or Register to see this Hidden Content



Jak Wam się podoba? :)
Edited by .RadziU., 20 March 2012 - 21:37.
Quote

not found's Photo not found 20 Mar 2012

Dobrze, że nie jest "kanciastym prostokątem" ;) W końcu ma być podobny do Neo.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 20 Mar 2012

Mi się podoba ;) Jest w "starym" stylu arca/arca S
Quote

phillix's Photo phillix 20 Mar 2012

Patrząc na parametry to większość tego samego co w neo. Procek jednordzeniowy? Jeżeli jedno to totalny syf..
Design o wiele bardziej lepszy wg mnie w neo. Klawisze rodem z xperii play. Pomyślne rozwiązanie. Moduł aparatu pewnie będzie ten sam, bez exmora ;/

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

.RadziU.'s Photo .RadziU. 20 Mar 2012

Niestety jedno-rdzeniowy, już poprawiłem ;) Niby mi się podoba jego tył - głośnik w lepszym miejscu, przód też fajny - większa powierzchnia pozostająca scalona z ekranem, ale ten przycisk wyszukiwania byłby przynajmniej dla mnie kompletnie bezużyteczny ;)
Edited by .RadziU., 20 March 2012 - 22:42.
Quote

PhoneM's Photo PhoneM 20 Mar 2012

Teraz jak coś jest single-core to jest syfem... ludzie ogarnijcie się... A co do tematu - mi tam się podoba, Design dla mnie lepszy niż w Neo/V, bardzo ładna :) Szkoda że tylko na rynek chiński :(
Edited by not found, 21 March 2012 - 10:46.
: literówka
Quote

.RadziU.'s Photo .RadziU. 20 Mar 2012

Nie jest to do końca potwierdzone, ale wątpię, żeby trafiło na Europę, po pierwsze, za bardzo się różni od tych "prostokątów", które Sony już zaprezentowało, a po drugie nie ma chyba sensu prowadzać odgrzewanego kotleta :)
Quote

phillix's Photo phillix 20 Mar 2012

odgrzewanego kotleta


Heh, świetnie to ująłeś. eLka ma większy ekran, inny design, dodatkowy klawisz i chyba tyle. Mi to obojętne czy wprowadzą czy nie. Gdybym miał wybrać to został bym przy mojej neo v. Wygodniejsza dla mnie i ładniejsza, ale co kto woli.
_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Mar 2012

Patrząc na parametry to większość tego samego co w neo. Procek jednordzeniowy? Jeżeli jedno to totalny syf..
Design o wiele bardziej lepszy wg mnie w neo. Klawisze rodem z xperii play. Pomyślne rozwiązanie. Moduł aparatu pewnie będzie ten sam, bez exmora ;/


I po co te bulwersy? Nawet na stronie Sony napisali otwarcie, że to nowy telefon ze starym designem i starymi podzespołami:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Nie ma się w sumie czemu dziwić, jeden z najbardziej popularnych modeli firmy - więc czemu nowe partie mieliby wypuszczać pod znakiem Sony Ericssona? Podpicowali nieco wygląd, zwiększyli ekran do 4", zmienili kolorki, wgrają najnowszy system i będą sprzedawać dalej jako nowość :)
Quote

phillix's Photo phillix 21 Mar 2012

Mogliby wrzucić chociaż lepszy procesor i aparat.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Mar 2012

Mogliby wrzucić chociaż lepszy procesor i aparat.


"Wrzucili" do Xperii S czy chociażby Xperii ion :) Ciesz się, że zamontowali większy wyświetlacz :)
Quote

phillix's Photo phillix 21 Mar 2012

4 inche to dla mnie za dużo. Jak pisałem wcześniej, nie zamienił bym neo v na eL.
Na zdjęciu tylu telefonu, nad glosnoscia to klawisz aparatu? Dziwne rozwiązanie, w każdym bądź razie lepsze niż w i4, bo tam telefon obraca się bardziej w kierunku lewo-ręcznych.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 21 Mar 2012

Procek jednordzeniowy? Jeżeli jedno to totalny syf..


tu rodzi się pytanie do czego służy telefon. jeśli chcesz dzwonić to i 1ghz ci starczy (i jeszcze mocy ci zostanie). tak samo do przeglądania internetu i pisania smsów (czy słuchania muzyki) co innego gry-ale jeśli kupuje się telefon z myślą o graniu to może wyłożyć trochę więcej kasy i kupić psvitę?

telefonik wygląda fajnie, ale nie ma w sobie "tego czegoś" co mogło by mnie zachęcić do zakupu
Quote

jack79's Photo jack79 27 Mar 2012

Mi akurat ten model się podoba,a już myślałem ,że nie wyprodukują już żadnego smartfona w kształtach Neo.Tylko szkoda że ma aparat 5 Mpix bez EXMOR,zamiast 8,1 Mpix z EXMOR ,ale w pewnym sensie może być potraktowany jako następca Neo V
Quote