←  Xperia PLAY

Sony.yt - International Sony Forum

»

Odblokowanie bootloadera, rootowanie r800i...

Szuwi's Photo Szuwi 20 Mar 2012

Witam! Mam pytanko czy jak wgram to odblokuje mi bootloadera? jak nie to jest jakiś poradnik do unlocka bootloadera? można odblokować bootloadera bez utraty danych z telefonu?
Żeby mieć całkowicie odblokowany telefon muszę wgrać najpierw DooMLoRD_v4_ROOT-zergRush-busybox-su ? z góry thnx.

Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Mar 2012

Relock bootloader jak sama nazwa wskazuje służy do zablokowania bootloadera. Za pomocą tego poradnika możesz zrootować telefon bez odblokowywania bootloadera: http://sony.yt/topic...esorem-msm8255/ :) Więc co chcesz zrobić? Jeśli koniecznie chcesz odblokować bootloader, poczytaj poradniki i tematy na forum - jest kilka sposobów, łącznie z oficjalną metodą na stronie developerskiej Sony Ericssona. Możesz też w naszym serwisie online odblokować telefon za 50 PLN i będziesz miał odblokowany bootloader :)

Quote

Szuwi's Photo Szuwi 20 Mar 2012

chciałbym zrootować telefon i odblokować bootloader żebym mógł w przyszłości wgrać roma, jak możesz to podlinkuj mi te kilka sposobów bo na forum play nie widzę :) a tak w ogóle to jak się sprawdza czy ma się odblokowanego bootloadera? jest jakiś program? ogólnie próbowałem zrootować telefon przez FlashToola dwoma sposobami Force psneuter i zergRush i nic, tylko błąd :( proszę o pomoc :)
Edited by Szuwi, 20 March 2012 - 12:04.
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Mar 2012

Tutaj masz poradnik :)

Quote

phillix's Photo phillix 20 Mar 2012

Zrootuj doom lordem. Jeżeli masz sieć inną niż Orange to za darmo możesz odblokowac bootloadera metodą testpoint. Działa aktualizacja wszelka, Track ID, można przywrócić gwarancje i chyba tyle :-)

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote