←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Hazel - prośba o pomoc - usun...

Zablokowany

piotrwr - zdjęcie piotrwr 19 mar 2012

Witam, proszę o pomoc. Modyfikując FARem przypadkowo usunąłem plik layout_main.xml (soft z orange, jeśli to ma znaczenie). Najprościej byłoby wgrać taki plik na nowo, niestety nie mam kopii. Próbowałem flashowania Omniusem, ale wyskakuje mi błąd w łączeniu z serwerem pomimo, że mam założone konto na ich stronie. Nigdzie nie znalazłem jak można to zrobić (tzn flashowć) FARem dla tego modelu. Przy okazji czy jest możliwość skopiowania plików systemowych inaczej niż za pomocą skryptu? Będę wdzięczny za podpowiedź jak można poradzić sobie z tym problemem.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 19 mar 2012

Możesz rozpakować system plików Hazela za pomocą tego poradnika: http://sony.yt/index...-platformie-a2/ i wyciągnąć layout po czym wgrać go farem do telefonu :)
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 19 mar 2012

Jeśli chcesz podeśle Ci oryginalny layout_main.xml. ;)

A co do flashowania Far-em jest bardzo proste. potrzebna jest tylko wtyczka SEFP2 którą wrzucasz do PLUGINS w folderze Far-a. potem naciskasz 'n' i wtyczke SEFP 2 potem 'conect' i podłączasz telefon jak w Omniusie.

Jurij: Posty użytkowników neron oraz phillix zostały usunięte - brak związku z tematem.
Odpowiedz

piotrwr - zdjęcie piotrwr 20 mar 2012

Dzięki za pomoc. Poradziłem sobie już z tym. Wgrałem layout wg poradnika Jurija, ale to nie pomogło. Więc następnie wgrałem całego rozpakowanego softa FARem, telefon jeszcze nie zadziałał do końca, ale to wystarczyło, żeby zaktualizować oprogramowanie przez Companiona. Temat do zamknięcia
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 20 mar 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany