←  W830 | W850

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Polskie MENU SE w830

Locked

Developers's Photo Developers 17 Mar 2012

Witam!!

Czy wyszedł soft dla se w830 z PL menu ?? Jeśli tak to jaki bo przeszukałem support i nic nie znalazłem.
Quote

not found's Photo not found 17 Mar 2012

Możesz wgrać fs albo pliki językowe od W850 :) W830 różni się tym, że nie obsługuje 3G.
Edited by not found, 17 March 2012 - 18:31.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 18 Mar 2012

Sprawdziłeś klientem z Wotan Server?
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Mar 2012

Witam!!

Czy wyszedł soft dla se w830 z PL menu ?? Jeśli tak to jaki bo przeszukałem support i nic nie znalazłem.


Nie ma. Ten telefon nie był nigdy przeznaczony na polski rynek. Jedyne co możesz zrobić, to wgraj najnowszy soft R1KG001 dla W830 i wgraj pliki językowe z W850 R1KG001 do folderu TPA/PRESET/SYSTEM/LANGUAGE za pomocą Setool2, Fara albo XS++: Attached File  LANGUAGE.rar   749.75K   9 downloads :) Słownik T9 będzie raczej działał na 100%, natomiast język menu - nie wiem. Daj znać, jaki będzie efekt ;)
Quote

neron's Photo neron 20 Mar 2012

Custom jakiegoś polskiego operatora,ewentualnie czysty najlepiej europe1 i menu polskie np. od W850 i ma być. I wcześniej sprawdź jaki masz cid setolem lub fs-em.
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Mar 2012

Custom jakiegoś polskiego operatora,ewentualnie czysty najlepiej europe1 i menu polskie np. od W850 i ma być. I wcześniej sprawdź jaki masz cid setolem lub fs-em.


Przeczytałeś chociaż to co napisałeś i zastanowiłeś się choć przez chwilę nad sensem swojego posta? Bo nie wydaje mi się. Od kiedy to w customizacji Europe1 jest język polski? I co ma cid do języka? <_< Odpowiedź już dostał w tym poście: http://sony.yt/index...dpost__p__12664 :)
Quote

neron's Photo neron 20 Mar 2012

Od kiedy to w customizacji Europe1 jest język polski?

min. polski. To jest custom na europę wschodnią. Takie rzeczy to gimnazjaliści wiedzą.
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Mar 2012

min. polski. To jest custom na europę wschodnią. Takie rzeczy to gimnazjaliści wiedzą.


Dla telefonów z DB2000, DB2010 owszem i nie Europe_1 a EMEA_1. W830 jak i W850 są na DB2020 i dla nich polska customizacja to Central_Europe geniuszu :) Może pora nadrobić zaległości z gimnazjum? ;) Polecam lekturę:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
Quote

Developers's Photo Developers 25 Mar 2012

Temat rozwiązany na elce opisałem jak zrobiłem krok po kroku kombinacji było ojoj ale działa język jak i t9
Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Mar 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked