←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] słynne restarty

Locked

roman90's Photo roman90 13 Mar 2012

Szukam i nie moge znalesc.. moja neo v sie co jakis czas sama restartuje. soft mam 62 naprawian byla pcc... jakies pomysly? downgrade? serwis, czekac na androida 4.0?
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Mar 2012

Jak masz gwarancję to oddaj. Jak nie masz - to serwis. Skoro wymiana softu nie pomaga, pozostaje naprawić hardware :)
Quote

roman90's Photo roman90 18 Mar 2012

mam gwarancje. Zaniesc samemu bezposrednio do serwisu czy przez komis w ktorym kupilem? Wiem ze u operatora to straaaasznie dlugo trwa.
Quote

roman90's Photo roman90 18 Mar 2012

tak wlasnie. kupiony w komisie, a wczesniej u operatora. jakies dodatkowe rady? isc z rachunkiem od operatora czy z komisu/?
Quote

roman90's Photo roman90 18 Mar 2012

tzn ze nie moge isc bezposrednio do serwisu? Nie przyjmą?
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Mar 2012

Jeśli masz kartę gwarancyjną i dowód zakupu (paragon / faktura z salonu operatora) to przyjmą :) Jeśli nie masz w pobliżu autoryzowanego serwisu Sony Ericssona, to oddaj telefon do salonu operatora - wyślą do serwisu na swój koszt :) Albo skontaktuj się z w-support we Wrocławiu - też istnieje możliwość wysłania telefonu kurierem na ich koszt :)
Quote

roman90's Photo roman90 22 Mar 2012

pan 'GSM' zrobil downgrade do .283 i od 3 dni zero restartów...
Quote

Jurij's Photo Jurij 22 Mar 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked