←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Duży zegar

Locked

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 13 Mar 2012

Otóż to wgrałem customize_upgrade.xml tam gdzie trzeba. Zegar owszem jest duży lecz nie ma możliwości zmiany na mały.. tylko od razu po włączeniu telefonu jest on duży. jaki jest problem.? wie ktoś?
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Mar 2012

Nie rozumiem... wgrałeś customize_upgrade.xml żeby mieć duży zegar po czym narzekasz, że zegar nie jest mały? :blink:
Quote

neron's Photo neron 13 Mar 2012

Ustawienia>wyświetlacz i ma być opcja: rozmiar zegara, trochę zaangażowania a nie od razu problem.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 13 Mar 2012

Boże ludzie po prostu chce żeby można było to zmienić czasem.. II gdyby bylo to w ustawieniach nie pisalbym tego postu
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Mar 2012

No bo customize_upgrade.xml na sztywno zmienia oryginalne wartości, a nie dodaje opcję do menu. Jak chcesz zmniejszyć zegar - wgraj odpowiednie customize_upgrade.xml :P Mysle, ze dodanie funkcjonalnosci zmiany rozmiaru zegara z poziomu menu byloby mozliwe za pomoca patcha...ale komu w dobie Androida chce się w to bawić :)
Quote

neron's Photo neron 13 Mar 2012

Nie wiem dlaczego akurat u Ciebie w wyświetlaczu nie ma tej opcji. U mnie w Zylo po wgraniu tego pliku wskoczyła opcja "rozmiar zegara-mały-duży" spróbuj wgrać mój powinien pasować to ta sama platforma.

Attached Files

Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 13 Mar 2012

Jurij jest możliwa bo już raz to zrobiłem...
Ok sprawdzę ten od Ciebie, może się uda.
Quote

neron's Photo neron 14 Mar 2012

Działa Ci?
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 15 Mar 2012

Jest tak że tylko mam duży zegar. Nie ma tej opcji do zmiany do małej. Ale wiesz co? Zmieniłem layout i nie będę zmieniał na mały bo fajnie to wygląda i przynajmniej nie muszę się wpatrywać w telefon która godzina:D. Dzięki za chęci.
Quote

Jurij's Photo Jurij 15 Mar 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked