←  K700

Sony.yt - International Sony Forum

»

Chiński kabel usb i tuning k700

timmi's Photo timmi 10 Mar 2012

Witam mam problem bo mam chiński kabel na dataport i chciałbym trochę pozmieniać w tym k700 czy potrzebne są jakieś sterowniki bo jak podłączam do fara to mi nie wykrywa a komp tak.Może przeróbka kabla ?
Edited by timmi, 10 March 2012 - 18:35.
Quote

phillix's Photo phillix 10 Mar 2012

Jak chiński to podróbka. PCC powinien Ci zainstalować sterowniki. Podłącz telefon pod niego.
Quote

timmi's Photo timmi 10 Mar 2012

PCC ? Mam fara 2.5 PL port pokazuje dcu 60 tylko może 1.7 ściągnąć ?
Edited by timmi, 10 March 2012 - 19:05.
Quote

phillix's Photo phillix 10 Mar 2012

nie wiem czy DCU to również model dataportu...
Quote

Jurij's Photo Jurij 10 Mar 2012

Witam mam problem bo mam chiński kabel na dataport i chciałbym trochę pozmieniać w tym k700 czy potrzebne są jakieś sterowniki bo jak podłączam do fara to mi nie wykrywa a komp tak.Może przeróbka kabla ?


A co chcesz w nim modyfikować? Do patchowania musiałbyś znaleźć program "Speed unlock" (scrackowana wersja bardzo starego setoola) albo udać się do kogoś z boxem, żeby wgrać patche :)

Jak chiński to podróbka. PCC powinien Ci zainstalować sterowniki. Podłącz telefon pod niego.


Co ty za bzdury wypisujesz? O jakich sterownikach piszesz? :lol: PC Companion nie obsługuje telefonów z data portem :)

PCC ? Mam fara 2.5 PL port pokazuje dcu 60 tylko może 1.7 ściągnąć ?


Podstawkę DSS-25 powinien wykryć. Jak masz kabel DCU-11 albo jakiś chiński po com, to możesz nim co najwyżej kontakty przesyłać i obrazki :)

nie wiem czy DCU to również model dataportu...


Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj zamieszania ;)
Quote

timmi's Photo timmi 10 Mar 2012

Spokojnie.Ten kabel jest na usb może na serwisówke trzeba przerobić kabelki inaczej przylutować ? A i jeszcze bym chciał zmienić klawisz do internetu na menedżer plików lub coś innego.Piszcie bo chciałbym zmienić tego k700 nieco.Speed_unlock sciągnąłem i soft czysty.
Quote

Jurij's Photo Jurij 10 Mar 2012

Najlepszy do takich celów jest box, a jak nie ma boxa to DSS-25 :) Sprawdź, czy w ogóle Ci go Speed Unlock wykrywa na tym kablu. Wyjmij i włóż baterię, wciśnij identify, podłącz kabel do wyłączonego telefonu i krótko naciśnij guzik power i napisz, czy go identyfikuje :)
Quote

timmi's Photo timmi 10 Mar 2012

Dziwny komp wykrywa a far i dawny setool nic na 2 farach próbowałem 2.5 i 1.7 może inaczej się to wszystko podłącza ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 10 Mar 2012

Podłącza się tak jak napisałem. Wybierasz właściwy port com, klikasz identify czy tam connect w farze, podłączasz wyłączony telefon i jak nie załapie to wciskasz krótko przycisk power :) Przeczyść dataport i upewnij się, że kabel wpinasz równomiernie, a nie jedna strona najpierw a potem dociśnięta druga :)
Quote