←  K700

Sony.yt - International Sony Forum

»

Chiński kabel usb i tuning k700

timmi - zdjęcie timmi 10 mar 2012

Witam mam problem bo mam chiński kabel na dataport i chciałbym trochę pozmieniać w tym k700 czy potrzebne są jakieś sterowniki bo jak podłączam do fara to mi nie wykrywa a komp tak.Może przeróbka kabla ?
Użytkownik timmi edytował ten post 10 marzec 2012 - 18:35
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 10 mar 2012

Jak chiński to podróbka. PCC powinien Ci zainstalować sterowniki. Podłącz telefon pod niego.
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 10 mar 2012

PCC ? Mam fara 2.5 PL port pokazuje dcu 60 tylko może 1.7 ściągnąć ?
Użytkownik timmi edytował ten post 10 marzec 2012 - 19:05
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 10 mar 2012

nie wiem czy DCU to również model dataportu...
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 10 mar 2012

Witam mam problem bo mam chiński kabel na dataport i chciałbym trochę pozmieniać w tym k700 czy potrzebne są jakieś sterowniki bo jak podłączam do fara to mi nie wykrywa a komp tak.Może przeróbka kabla ?


A co chcesz w nim modyfikować? Do patchowania musiałbyś znaleźć program "Speed unlock" (scrackowana wersja bardzo starego setoola) albo udać się do kogoś z boxem, żeby wgrać patche :)

Jak chiński to podróbka. PCC powinien Ci zainstalować sterowniki. Podłącz telefon pod niego.


Co ty za bzdury wypisujesz? O jakich sterownikach piszesz? :lol: PC Companion nie obsługuje telefonów z data portem :)

PCC ? Mam fara 2.5 PL port pokazuje dcu 60 tylko może 1.7 ściągnąć ?


Podstawkę DSS-25 powinien wykryć. Jak masz kabel DCU-11 albo jakiś chiński po com, to możesz nim co najwyżej kontakty przesyłać i obrazki :)

nie wiem czy DCU to również model dataportu...


Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj zamieszania ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 10 mar 2012

Spokojnie.Ten kabel jest na usb może na serwisówke trzeba przerobić kabelki inaczej przylutować ? A i jeszcze bym chciał zmienić klawisz do internetu na menedżer plików lub coś innego.Piszcie bo chciałbym zmienić tego k700 nieco.Speed_unlock sciągnąłem i soft czysty.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 10 mar 2012

Najlepszy do takich celów jest box, a jak nie ma boxa to DSS-25 :) Sprawdź, czy w ogóle Ci go Speed Unlock wykrywa na tym kablu. Wyjmij i włóż baterię, wciśnij identify, podłącz kabel do wyłączonego telefonu i krótko naciśnij guzik power i napisz, czy go identyfikuje :)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 10 mar 2012

Dziwny komp wykrywa a far i dawny setool nic na 2 farach próbowałem 2.5 i 1.7 może inaczej się to wszystko podłącza ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 10 mar 2012

Podłącza się tak jak napisałem. Wybierasz właściwy port com, klikasz identify czy tam connect w farze, podłączasz wyłączony telefon i jak nie załapie to wciskasz krótko przycisk power :) Przeczyść dataport i upewnij się, że kabel wpinasz równomiernie, a nie jedna strona najpierw a potem dociśnięta druga :)
Odpowiedz