←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

Usunięcie Aplikacji

artur's Photo artur 06 Mar 2012

Witam,

Mam pytanie do Was, czy usunięcie aplikacji z lokalizacji

tp/preset/system/ams


może skutkować nie uruchomieniem się telefonu?. Jeśli tak to czy jest możliwość pobrania "na zapas" fabrycznie wrzuconych aplikacji?.
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Mar 2012

Nie. Te aplikacje nie mają wpływu na uruchamianie się telefonu - za to odpowiada SEMCBoot :) A te aplikacje możesz wypakować z softu. Niektóre zapewne znajdują się w customizacji, więc wystarczy rozpakować rarem daną customizację i będziesz miał predefiniowane aplikacje operatora ;)
Quote

artur's Photo artur 06 Mar 2012

I teraz właśnie potrzebuje usunąć YT i Facebook a wrzucić to co było w brandowanym sofcie T-Mobile. Bo flashu softa nie mam tych aplikacji. A skąd można pobrać brandowany soft T-Mobile żeby rozpakować RAR'em daną customizację i mieć aplikację z branda?.
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Mar 2012

Brandowane customy Elma i Hazela znajdziesz w naszym forumowym downloadzie - ostatnio je tam dodałem ;)
Quote

artur's Photo artur 09 Mar 2012

Pobrałem sobie brandowane customy do SE Elm ale tam są jeszcze aplikacje nie co starsze jak teraz wrzuca T-Mobile. Nie bardzo pamiętam jakie to były już aplikację ale na pewno nie były to te co są w customy.
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Mar 2012

W takim razie użyj skryptu z tego poradnika: http://sony.yt/index...atformy-db3350/ i wyciąg aktualne aplikacje i customizację po czym modyfikując ten skrypt usuń zbędne aplikacje :) Będziesz miał i backup i porządek w telefonie :)
Quote