←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wątek: Usunięcie aplikacji na cert.red cid 81

timmi's Photo timmi 05 Feb 2012

Witam chciałbym usunąć z mojego hazelka te bezsensowne aplikacje, z których nie korzystam i zabierają pamięć.Czy da radę te badziewia usunąć.Pozdrawiam
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 05 Feb 2012

Oczywiście, że się da ;) Wchodzisz Farem do tpa/preset/system/ams i usuwasz to co Ci niepotrzebne :)
Quote

timmi's Photo timmi 05 Feb 2012

Tylko jak usuwam to error wyskakuje.Moze nowszy far (dajcie linka).
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Feb 2012

Obawiam się, że musisz to zrobić za pomocą skryptu: http://sony.yt/index...atformy-db3350/ , podając pełną ścieżkę do plików, które chcesz skasować i używając komendy delete zamiast copy :)
Quote

timmi's Photo timmi 06 Feb 2012

Zrobiłem ale coś pewnie źle niech ktoś zrobi za mnie chcę usunąć widgetmanager z góry thx a tu moje customize
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<customization>
<file-cooperation>
<file-op parse-mask="fa" op="delete" source="tpa/preset/system/ams/WidgetManager.jad"
<file-op parse-mask="fa" op="delete" source="tpa/preset/system/ams/WidgetManager.jar"
dest="tpa/preset/system/ams/tpa/preset/system/ams/WidgetManager.jad" />
dest="tpa/preset/system/ams/tpa/preset/system/ams/WidgetManager.jar" />
</file-operations>
</customization>
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 06 Feb 2012

To ja jeszcze bym spróbował zrobić np. pusty dokument tekstowy i zmienic jego nazwe i rozszerzenie na takie jakie chcesz usunąć :) Np jak chcesz usunąć WidgetManager.jar, to na kompie robisz nowy dokument tekstowy, zmieniajsz jego nazwe na widgetmanager i rozszerzenie na .jar. Potem wrzucasz go do telefonu i powinno się dać go usunąć ;)
Quote

timmi's Photo timmi 10 Feb 2012

Tym sposobem usunąłem widgety ale np.accuweater podmieni się aplikacja nie działa i nie da się usunąć.
Quote