←  K790 | K800

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] K800 i usuwanie gier

Locked

phillix's Photo phillix 03 Feb 2012

Wie ktoś jak usunąć gry z karty pamięci? Jak.próbuje usunąć to jest komunikat, że operacja nie powiodła się, a czasami mam nawet 60 razy tą samą gre. Format karty nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc, a raczej kolega :)
_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 03 Feb 2012

Też tak miałem, może nie po 60 razy ale było kilkanaście takich samych :) Wejdź FARem do tpa/preset/system/ams i usuń wszystko co tam jest. Po tym stracisz wszystkie aplikacje, ale obędzie się bez wgrywania softa na nowo ;)
Quote

phillix's Photo phillix 03 Feb 2012

Gry zajmują 654mb, a jest ich około 300. Jest jakiś inny sposób oprócz tego co podales? Bo nie mam usb, a kumpel też nie. Reszta "kolegów" nie ma SE, a ten co ma to..ehh, miałem mieć przez niego sprawę w sądzie, więc nie ma o czym gadać.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 03 Feb 2012

W takim razie chyba tylko master reset :mellow: Skasuje Ci przy tym wszystko inne z telefonu ale gier nie będzie i obędzie się bez kabla ;)
Quote

phillix's Photo phillix 03 Feb 2012

Próbowałem wszystkiego. Format M2 też nie pomaga -.- . trochę to dziwne. reset ustawień fabrycznych i tych drugich też. Kiedyś na K550 kumpel też miał taki problem, ale nie miał aż tyle tych gier. Problem jest też taki, że tych gier nie można odpalić. z tych około 300 działa jakieś 20 ;/
Quote

not found's Photo not found 03 Feb 2012

Kup kabel i zrób tak jak napisał bartolinio3 ;) Tu masz chyba najtańszą ofertę

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

phillix's Photo phillix 10 Apr 2012

Dwa razy została sformatowana karta i gry są. Nie można ich odpalić, ale istnieje grubo ponad sto pozycji.. Jakieś pomysły?
Quote

vad3r's Photo vad3r 10 Apr 2012

Ja kiedyś miałem tak,że większość gier mi się podwoiła, przeniosłem na telefon, i miałem 1 na karcie i 1 na tel. usunąłem tą na tel i automatycznie na karcie też znikła.
Quote

phillix's Photo phillix 10 Apr 2012

Tylko tutaj nic się nie da zrobić. Telefon jest tak zniszczony, że co chwila od ładowarki go odlacza i baterie na w300 trzeba ładować. Także softa nowego nie będzie można wgrać. Nie wiem czy istnieje jeszcze jakieś rozwiązanie.
Quote

neron's Photo neron 10 Apr 2012

Nie ma innej możliwości. Soft na nowo i patch na instalowanie gier i aplikacji na telefonie. Bateria z obudową jakieś 30zł. i jest prawie nowy telefon. Na db2020 lepszego nie ma i nie było moim zdaniem.
Quote

Cool103's Photo Cool103 14 Oct 2013

Ja mam podobny problem.
Chcę usunąć z mojego K800i firmowe gierki które weszły mi po wgraniu nowego oryginalnego softa.
Chcę je usunąć tak żeby nie naruszyć gierek które sam zainstalowałem.
Quote

faflak's Photo faflak 15 Oct 2013

farem usuniesz co Ci się tylko podoba
Quote

Jurij's Photo Jurij 16 Oct 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked