←  Xperia P

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Xperia Nypon LT22i w sprzedaży pod na...

Jurij - zdjęcie Jurij 30 sty 2012

Tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że Indonezyjska strona Postel opublikowała ważną informację dotyczącą Sony Xperii U (dawniej ST25i Kumquat).


Posted Image



Dzisiaj z tego samego źródła dowiadujemy się, że Sony Xperia Nypon LT22i pojawi się w sprzedaży pod nazwą Sony Xperia P. Ten fakt potwierdza doniesienia o nowym nazewnictwie Sony Xperii. W dodatku nowe nazwy Xperii nawiązują do nazw tabletów Sony (Sony Tablet P, Sony Tablet S etc.). Można zatem przypuszczać, że Sony Xperia P również zostanie zaprezentowana na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które odbędą się za niespełna miesiąc. Jak Wam się podoba nowe nazewnictwo produktów Sony?


Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 30 sty 2012

Bardzo ambitne i skomplikowane nazwy ;)

Z jednej strony dobrze, nazwa łatwa do zapamiętania. Z drugiej strony, jedna literka a różnica w telefonie może być bardzo dużo :)
Najbardziej odpowiadają mi nazwy kodowe :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 30 sty 2012

Ja tam wolałem stare nazewnictwo... C905, W900, K800, P990 i człowiek wiedział co kupuje. To nowe z czasów iBerta Nordberga w ogóle nie przypadło mi do gustu, bo kto to widział nazywać telefony E15, ST25, LT26 etc... Teraz będzie odrobinę lepiej :)
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 30 sty 2012

Ludzie się przyzwyczaili do starych nazw, a oni zmieniają :/ niech robią dalej te xperie "x"

Nawinięto z Xperii Neo V :)
Odpowiedz