←  K770

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z klawiszem internetu...

Locked

Mareczek's Photo Mareczek 21 Jan 2012

Witam

Po wgraniu customizacji na klawiszu internetu pozastała funkcja internetu, natomiast na klawiszu aplikacji też jest funkcja internetu. Teraz mam pytanie jak to przywrócić aby było tak jak należy? Albo jak ustawić te klawisze? Z góry dziękuję za pomoc.

Attached Files

Quote

phillix's Photo phillix 21 Jan 2012

Wgranie czystego customu powinno pomóc.

Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

Mareczek's Photo Mareczek 21 Jan 2012

Własnie miałem customizację ery, następnie wgrałem czystą ale nie zadziałało mi flash menu, dograłem wiec customize_upgrade.xml. I nie jestem pewien czy to przez customizacje czy sam upgrade. Wgrać od nowa?
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Jan 2012

Własnie miałem customizację ery, następnie wgrałem czystą ale nie zadziałało mi flash menu, dograłem wiec customize_upgrade.xml. I nie jestem pewien czy to przez customizacje czy sam upgrade. Wgrać od nowa?


Pewnie upgrade coś namieszał. Jeśli masz brandowany soft, to lepiej od razu zrobić sobie debrand i wgrać customize central_europe :) Na czystym sofcie telefon będzie działał szybciej i będziesz miał wszystkie funkcje w telefonie :)
Quote

Mareczek's Photo Mareczek 25 Jan 2012

Własnie wgrałem czyściocha przez Wotana wszystko działa jak należy.
Quote

bartq92's Photo bartq92 25 Jan 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked