←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wibracje

Kornelw1995's Photo Kornelw1995 21 Jan 2012

Jak zmienić aby wibracje podczas otrzymywanego SMS-a były krótsze??? Standardowo jak dostaje go następują 3 długie wibracje, chcę to zmienić na jedną.
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Jan 2012

Coś takiego byłoby możliwe za pomocą patcha, ale póki co nikt takiego dla Elma nie stworzył. Jeśli nie uzywasz dźwięku smsa tylko wibracje, to mogę Ci napisać dzwonek z jedną wibracją - ustawisz go sobie jako SMS i po sprawie :)
Quote

Kornelw1995's Photo Kornelw1995 21 Jan 2012

To zrób tak jak mówisz jak możesz :P
Quote

Jurij's Photo Jurij 21 Jan 2012

Trzymaj: Attached File  sms.rar   144bytes   14 downloads :) Wypakuj z rara, wrzuć na telefon i ustaw jako dzwonek sms. Jak chcesz, to mogę wydłużyć / skrócić długość wibracji, dodać miganie ekranu, miganie diody lub dźwięk polifoniczny w dowolnej tonacji :) Napisany na T310, testowany na W900 - działa jak należy ;)
Quote

phillix's Photo phillix 22 Jan 2012

sorki, że nie na temat, ale wytłumacz mi Jurij, jak Ty to robisz? :P
Quote

Jurij's Photo Jurij 22 Jan 2012

Ale co jak robię? Dzwonek tworzę kompozytorem wbudowanym w telefon, przesyłam podczerwienią do np. W900 a stamtąd kablem na komputer :)
Quote

phillix's Photo phillix 22 Jan 2012

MusicDJ? :D nie znam żadnych kompozytorów na telefon, ani na PC gdzie można ustawić wibracje czy podświetlenie.
Quote

not found's Photo not found 22 Jan 2012

To nie jest jeszcze MusicDJ. W T310 jest inny kompozytor, który pozwala właśnie takie rzeczy robić. W T68 też jest taki :D
Quote