←  Zylo W20

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Jak wgrać oprogramowanie do Z...

Locked

sonyhold's Photo sonyhold 14 Jan 2012

jak wgrać nowego softa na mój se Zylo ?

Jurij: Poprawiłem tytuł na regulaminowy. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Edited by sonyhold, 14 January 2012 - 20:51.
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2012

Możesz to zrobić za pomocą SEUS-a / PC-Companiona, zaktualizować firmware poprzez FOTA z poziomu telefonu ( wymaga pakietu internetowego) lub wgrać firmware Omniusem pobierając pliki softu z ich lub naszego downloadu :)
Quote

phillix's Photo phillix 14 Jan 2012

za czasów w995 zaktualizowałem z poziomu telefonu. szybko i ładnie :) Tobie też polecam jak masz taką możliwość, chyba, że wolisz przez PC no to przez programy, które Jurij podał :)
Quote

sonyhold's Photo sonyhold 14 Jan 2012

mam wielki problem bawiłęm się z tym całym far'em a nie mam o tym pojęcia i teraz nie mam ikon tzn. bateria ,zasięg wgl żadnych ikon pomożecie ? mam zylo czy wystarczy jak wgram nowego softa jeżeli tak to podajecie instrukcje dla zielonych jak mam to zrobić . z góry dziękuje ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2012

Załóż sobie konto na stronie Omniusa, pobierz najnowszą wersję programu, w programie wpisz dane do logowania z rejestracji, z downloadu pobierz pliki main, fs i custom i przeflashuj telefon tak samo jak każdym flasherem :)
Quote

sonyhold's Photo sonyhold 14 Jan 2012

właśnie . przeflashuj . o co chodzi
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2012

Flashowanie - proces wgrywania oprogramowania. Musisz wgrać plik main generic, fs (system plików) oraz customizację central_europe, żeby mieć czysty polski soft w telefonie :)
Quote

sonyhold's Photo sonyhold 16 Jan 2012

dobra ściągnąłem wszystkie potrzebne pliki mam nadzieje że mi się to uda ;D

Omnimusem jednak tego nie zrobię może ktoś powie jak zrobić to far'em .
Quote

Jurij's Photo Jurij 16 Jan 2012

Omnimusem jednak tego nie zrobię może ktoś powie jak zrobić to far'em .


Bo? W Omniusie masz wszystko jak na dłoni, dodać 3 pliki, wcisnąć guzik i podpiąć telefon w trybie flash. Jak w Omniusie sobie nie umiesz dać rady, to w farze tym bardziej :unsure:
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 16 Jan 2012

Omnius ma problemy ostatnio z logowaniem, jeśli chcesz skorzystaj z darmowej możliwości flash'u Wotan Client, wystarczy że masz konto u nich a możesz za darmo "debrandowac" każdy telefon SE za darmo.
Quote

sonyhold's Photo sonyhold 16 Jan 2012

Dzięki wielkie za pomoc panowie ;D właśnie go przeflshowałem i wszystko jest dobrze tylko musiałem to zrobić na laptopie bo na kompie Omnimus nie wykrywał tel ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 16 Jan 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked