←  C702

Sony.yt - International Sony Forum

»

czcionka

bryk96's Photo bryk96 11 Jan 2012

Nie moge nigdzie znalesc czcionki Sony sketch do c702. Poda mi ktos załącznik z nią?
Quote

phillix's Photo phillix 11 Jan 2012

Nie musi być konkretnie na c702. Może być od innego Se :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
Quote

Jurij's Photo Jurij 11 Jan 2012

Trzymaj: Attached File  Sony Sketch.rar   159.15K   3 downloads :)
Quote

bryk96's Photo bryk96 12 Jan 2012

Dzieki, temat do zamknięcia. A tak wgl to co sie stało z centrumse.pl ? Juri juz go nie prowadzisz?

Nie działa ta czcionka bo nie mam pod to pliku fonts.xml..;/
Edited by bryk96, 12 January 2012 - 13:44.
Quote

phillix's Photo phillix 12 Jan 2012

Zedytuj swój plik od oryginalnej czcionki :)

Nawinięto z Xperii Neo V :)
Quote

bartq92's Photo bartq92 12 Jan 2012

Trzymaj całą paczkę powinna działać :)

Attached File  Czcionka_Sony_Sketch.rar   309.43K   4 downloads
Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Jan 2012

Dzieki, temat do zamknięcia. A tak wgl to co sie stało z centrumse.pl ? Juri juz go nie prowadzisz?

Nie działa ta czcionka bo nie mam pod to pliku fonts.xml..;/


A fakt, zapomniałem Ci dać plików. W ogóle tę czcionkę wyjąłem z takiej fajnej paczki, dzięki której możesz sobie podmieniać czcionkę z poziomu telefonu :) Tutaj masz instrukcję:

Plik fonts.xml należy wrzucić do tpa/preset/system/fonts

Cały folder "czcionki" do pamięci telefonu do folderu Inne(musi być pamięć telefonu, nie na karcie)

Aktywna czcionka jest w folderze "Czcionka". Żeby ją zmienić wystarczy usunąć pliki z folderu "Czcionka", skopiować dwa pliki z innego folderu, wkleić na miejsce poprzedników. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu czcionka zostanie zmieniona.


A tutaj plik fonts.xml: Attached File  fonts.xml   500bytes   2 downloads :) A co do drugiego pytania - znudziły mnie bajki o nowym właścicielu, zapowiedziach nowego serwera, kolejnych "próbach odbudowy forum" itd. Teraz na Sony.yt masz dobrego właściciela, najnowszy skrypt, forum bez wylogowań, nowszy wygląd, aktualne informacje i wiele więcej ;) Ale dobra, dosyć :offtopic: :)
Quote

bryk96's Photo bryk96 12 Jan 2012

Dobry własciciel czyli Ty?
Ja na tym forum bede duzo sie udzielał bo teraz znowu zaczyna zabawe z telefonami SE. na Centrumse.pl ez sie udzielałem jestem dawny adrian190396. ;)
Teraz zamiezam kupic 2 telefony uszkodzone mam troche czesci w domu to je naprawie a jakie nie to licze na wasza pomoc (to bedą telefony k800i i k770i)
Quote