←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

edycja w menadżerze plików

Locked

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 09 Jan 2012

Elo. Mam mały problem otóż jakim programem i jak edytować foldery w menadżerze plików. Otóż mi chodzi żeby zamienić niektóre foldery miejscami i jak to możliwe folder w którym są zapisywane zdjęcia robione aparatem z telefonu umieścić w folderze ze swoimi zdjęciami/tapetami.
Quote

Jurij's Photo Jurij 09 Jan 2012

Hmm... wydaje mi się, że do zmiany folderu zdjęć zapisywanych musiałbyś napisać stosowny patch... do zmiany kolejności folderów raczej też :unsure: Wszystkie tego typu poprawki np. zapisywanie plików w innym folderze niż oryginalny, robiło się za pomocą patchy z tego co pamiętem.
Quote

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 09 Jan 2012

ok dzięki. a co do zmiany folderów to mi chodzi poprostu o zmianę kolejności np. na miejscu gdzie się znajdują tapety (nie ten w którym się zapisują zdjęcia) żeby był folder z filmikami i odwrotnie.
Quote

SOAD's Photo SOAD 09 Jan 2012

Z tego co wiem to edycja menu.ml powinna wystarczyć, skoro da się przenieść radio z rozrywki do głównego menu to powinno się dać też zmienić kolejność w Menedżerze Plików
Quote

phillix's Photo phillix 09 Jan 2012

też przez myśl przeszła mi edycja MENU.ML. co prawda wgl się na tym nie znam, bo do tej pory nie zrobiłem menu, z którym miałem problemy i już nie zrobie, bo nie mam telefonu :P
skoro można dodać aplikacja do rozrywki, zmienić układ w organizatorze to w menedżerze raczej też ::)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 10 Jan 2012

Niestety, tak jak mówił Jurij- tylko patch. W menu.ml jest odnośnik do menadzera plików, nie ma tam odnośników do poszczególnych "działów" typu Muzyka itp. :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 11 Jan 2012

Otóż jak napisał bartolinio w menu.ml jest tylko odnośnik do menedżera plików. Nie da się edytowac 'wnętrza'. Tylko patch
Quote

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 11 Jan 2012

Ok. Dzięki za informacje. Temat można zamknąć.
Quote
Locked