←  Sony News

Sony.yt - International Sony Forum

»

Najciekawszy Sony Ericsson 2011 roku - gło...

Locked

Poll: Najciekawszy Sony Ericsson 2011 roku (16 member(s) have cast votes)

Sony Ericsson 2011 roku - twój typ

  1. Sony Ericsson Xperia Active (12 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. Sony Ericsson Xperia Mini Pro (3 votes [18.75%])

    Percentage of vote: 18.75%

  3. Sony Ericsson Xperia Neo V (1 votes [6.25%])

    Percentage of vote: 6.25%

  4. Sony Ericsson Xperia Play (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. Sony Ericsson Xperia Pro (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. Sony Ericsson Xperia Ray (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Sony Ericsson Live with Walkman (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote

bartq92's Photo bartq92 01 Jan 2012

Zapraszam wszystkich użytkowników do głosowania na najciekawszy telefon zaprezentowany przez firmę Sony Ericsson w 2011 roku.

Kandydaci do ankiety byli zgłaszani w tym temacie : http://www.sonyerics...sze-propozycje/

Pozdrawiam
Quote

bartq92's Photo bartq92 01 Jan 2012

Również oddałem już na active, ten telefon jest produktem w sam raz dla mnie ;) Czekam tylko na okazyjną cene :)
Quote

marmal215's Photo marmal215 01 Jan 2012

Ja również active :)
Quote

faflak's Photo faflak 02 Jan 2012

jak powyzej :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Jan 2012

Nie wiem co Wy widzicie w tym ajfonie z uchwytem na smycz... Ja głosuję za Xperią mini pro - najładniejszy i najbardziej funkcjonalny telefon 2011 roku w kompaktowej obudowie. Wersja biała - to jest to :) Chyba tylko xenona jej brakuje do miana smartphone'a idealnego :) Gdybym mógł oddać drugi głos, byłaby to Xperia PLAY - jedyny taki wynalazek w całej branży GSM :D
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 02 Jan 2012

Nie wiem co Wy widzicie w tym ajfonie z uchwytem na smycz...


fakt ze telefon jest funkcjonalny, wytrzymały i wygląda całkiem nieźle mówi wszystko. oczywiście mój głos poszedł na aktiwię
Quote

phillix's Photo phillix 02 Jan 2012

Ja oddałem na Neo :) wg mnie jest ona najśliczniejsza i spełnia moje wymagania. Jeszcze 300-400 zł i bedzie moja :P
Quote

marmal215's Photo marmal215 02 Jan 2012

Gdybym mial możliwość wybrania kilku opcji, wybrał bym active, play i pro. Nie mini pro tylko zwykle duże pro. Posiada to samo co mini pro a ma większy wyświetlacz :) a czemu active? Poniewaz jest to telefon który by mi odpowiadał, ale nie odpowiada :D chodzi o to, że przydałby mi się telefon wytrzymały (może nie aż tak bardzo jak active) ale jednocześnie ma ona za mały wyświetlacz, zeby wygodnie pisać na klawiaturze wirtualnej. Dlatego jak będzie konieczność przerzucenia się na smartphone'a to będzie to cos z dużym ekranem i fizyczna qwerty
Edited by marmal215, 02 January 2012 - 16:37.
Quote

not found's Photo not found 02 Jan 2012

Jeżeli nie można na japończyka to na Active głosuję ;)
Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 03 Jan 2012

Xperia Active? Ja również nie wiem co Wy widzicie w tym telefonie :P Mi się podoba ponieważ jest mała(spokojnie zmieści się do kieszeni :) ), wytrzymała, ma fajny wygląd, latarkę, radio, złącze 3,5mm w obecnych czasach gdy zwykłe Telefony odeszły do lamusa, Xperia Active wydaję mi się najlepszą alternatywą dlatego + dla niej ;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 04 Jan 2012

Liderem głosowania jest active :) Nic nie jest jednak przesądzone.

W dalszym ciągu czekamy na głosy innych użytkowników sony.yt
Zapraszam do ankiety ;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 12 Jan 2012

Kto jeszcze nie oddał swojego głosu ma na to ostatnią szanse. Głosujemy do końca tego tygodnia ;)

Pozdrawiam
Quote

bartq92's Photo bartq92 16 Jan 2012

Głosowanie zakończone.

Zagłosowało 16 użytkowników SonyEricsson-World.com
Zdecydowanym zwycięzca ankiety na najciekawszy telefon marki Sony Ericsson 2011 roku został... Sony Ericsson Xperia Active :clapping:

Wyniki głosowania :
1. Xperia Active - 12 głosów
2. Xperia Mini Pro - 3 głosy
3. Xperia Neo V - 1 głos.

Pozdrawiam i zapraszam do kolejnych ankiet :)
Quote
Locked