←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

SE Xperia Arc S or SG S Plus

Zablokowany

supeer - zdjęcie supeer 01 sty 2012

Witajcie :)


Nareszcie udało mi sie uzbierać na wymarzony telefon, ale potrzebuję jeszcze waszej opini.


Co wybrać, SonyEricsson Xperia Arc S czy w podobnej cenie Samsung Galaxy S Plus?

Od zawsze używałem SE i ogolnie jestem przywiazany do tej marki, ale pojawiła sie nowa opcja, owy SG S Plus, którego ludzie ponoc duzo chwalą.

Który bardziej was przyciaga?




Dzieki z gory za odp.
Pozdrawiam
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 01 sty 2012

A czego oczekujesz od telefonu? Tak bedzie łatwiej :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 01 sty 2012

Moim zdaniem zdecydowanie arc S (jeśli wybierać między tymi dwoma modelami) :) Większy LCD, ładniejszy wygląd, większa matryca aparatu, większe możliwości multimedialne, większe możliwości nawigacyjne (możesz się łączyć z satelitami zarówno GPS jak i rosyjskiego GLONASS) no i co tu mówić... to jednak Sony Ericsson =)
Odpowiedz

marmal215 - zdjęcie marmal215 01 sty 2012

Za taka kase osobiście nawet bym się nie zastanawiał :) oczywiscie jak dla mnie arc. Jurij już wymienił przewagę se nad samsungiem. Od siebie tylko dodam że przynajmniej dla mnie nakładła wizualna od se jest dużo ładniejsza i praktyczniejsza od tej samsunga. Znajomy ma galaxy s plus, z orange brany za 1k:) i jakoś ja jak go trochę używałem to w ogóle mi nie podchodził. Ja bym bral sprzęt ze stajni se :)
Odpowiedz

supeer - zdjęcie supeer 04 sty 2012

Wybór padł na SE ARC S, bylem wczoraj w salonie orange/play i porownalem obydwa modele. Kolory jakby ciut lepsze w SGS ale reszta na strone ARC S. Tym bardziej się ciesze, bo to kolejny telefon z tej firmy :) no i przyjemność korzystania z waszego forum :)


dzieki za odp i pomoc
pozdrawiam
Odpowiedz

marmal215 - zdjęcie marmal215 04 sty 2012

Kolory powinny być lepsze w SGS II. Nieznacznie ale trochę, ponieważ ma wyświetlacz Super Amoled, który jest chyba obecnie najlepszym wyświetlaczem dla telefonów komórkowych.


Problem został rozwiązany , a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie proszę zgłaszać Redakcji SonyEricsson-World poprzez PW.
Użytkownik marmal215 edytował ten post 04 styczeń 2012 - 12:29
Odpowiedz
Zablokowany