←  W300

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] błąd konfiguracji...

Locked

Natus's Photo Natus 22 Dec 2011

Witam, kiedyś nabyłem w bardzo ładnym stanie w300, wszystko pięknie tylko ze miało branding plusa.
Mając wolny czas chciałem to zmienić i pobrałem main i fs z naszego downlandu, R9A036 red 49.
Używam setool'a. Ekran startowy plusa zniknął lecz pojawia się komunikat "błąd konfiguracji, skontaktuj się..."
Próbowałem jeszcze innych customów i innych plików main i fs pod R9A036.
Macie jakieś sprawdzone pliki?
Pozdrawiam
Quote

phillix's Photo phillix 22 Dec 2011

Musisz mieć customa central europe. Proponuje wszystko wgrać omniusem. Dajesz main i fs i kustomizacja domyslna- central europe :) mam nadzieje, że rozumiesz :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Dec 2011

Natus: Wyłącz telefon. Uruchom najnowszego setoola lite v.1.11, dodaj paczkę customizacji W300 central_europe spakowaną tak jak jest do pola misc files, kliknij flash i podłącz wyłączony telefon trzymając c. Po skończonej operacji problem powinien być rozwiązany.

Musisz mieć customa central europe. Proponuje wszystko wgrać omniusem. Dajesz main i fs i kustomizacja domyslna- central europe :) mam nadzieje, że rozumiesz :)


Omnius jest to płatne oprogramowanie. Dlaczego miałby naprawić telefon płatnym programem, skoro może to zrobić za darmo? ;)
Quote

phillix's Photo phillix 23 Dec 2011

Ja do W995 wgrywam softy i kustomizacje za darmo tym programem :)
Quote

Gracjan44's Photo Gracjan44 23 Dec 2011

Bo flashowanie a2 jest darmowe ale tylko to.
Quote

Natus's Photo Natus 23 Dec 2011

Dzięki Jurij, na tej paczce śmiga bez problemu.
Quote

Jurij's Photo Jurij 23 Dec 2011

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked