←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Przeźroczyste tło

swordman45's Photo swordman45 17 Dec 2011

Witam wszystkich. Jak w temacie. Czy istnieje możliwość zrobienia przeźroczystego tła w hazelu (np menu) ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 17 Dec 2011

Wszystko da się zrobić, to zależy tylko od Twoich zdolności graficznych :) Chodzi Ci o półprzezroczyste ikonki menu ?
Quote

swordman45's Photo swordman45 18 Dec 2011

nie . nie umiem tego wytłumaczyć ale chce coś takie samego jak jest np w samsung galaxy s2 czy wave 3 gdzie jest touchwiz 4.0 i jest przezroczyste menu.
Quote

Deleted User 2's Photo Deleted User 2 18 Dec 2011

Zobacz dla przykładu ten motyw, czy coś mniej więcej takiego by Ci wystarczyło.

Attached File  Orange_Xperia2.thm   225.5K   20 downloads
Quote

swordman45's Photo swordman45 18 Dec 2011

hym jak byś powiedział jeszcze gdzie w kleić to byłbym szczęśliwy :P
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Dec 2011

To zwykły motyw - trzeba wrzucić np. do motywy w telefonie i ustawić lub przesłać do telefonu poprzez bluetooth - telefon sam zapyta czy ustawić od razu :)
Quote

swordman45's Photo swordman45 18 Dec 2011

a co jeśli już wgrałem i chcę ustawić to pokazuje ze jest uszkodzony plik ?? coś źle zrobiłem?
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Dec 2011

Może jest dla innego telefonu... Otwórz go najnowszym Themes Creatorem, wybierz swój telefon i zapisz go jako zmieniony motyw. Potem wgraj i uruchom :)
Quote

swordman45's Photo swordman45 18 Dec 2011

kk thx . wypróbuje ;p
Quote

Deleted User 2's Photo Deleted User 2 18 Dec 2011

Zapomniałem, że to dla Hazela, jak Ci nie wyjdzie to napisz, to Ci wyślę na Twoj telefon jak tylko przeloguję się znowu na Windowsa, by użyć Themes Creatora.
Quote

swordman45's Photo swordman45 24 Feb 2012

Siemka wiem ze temat trochę juz stary... ale czy mógłby ktoś przerobić mi orange xpiera 2 na moge hazela ?? z gory dzieki ... ps do tego nie powinno byc wiecej plikow aby dzialalo ??!!
Quote

not found's Photo not found 24 Feb 2012

Proszę, masz tu wyciągnięte pliki z tego motywu, wystarczy uruchomić themes creatora, wybrać swój telefon i pododawać w odpowiednie miejsca te pliki oraz ustawić kolory ;) Myślę, że sobie poradzisz.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

swordman45's Photo swordman45 24 Feb 2012

Tak bardzo ci dziękuję :)
Quote