←  K550

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z softem?

marmal215's Photo marmal215 03 Dec 2011

Mam okazję nabyć SE K550i. Telefon normalnie się włącza, ale tylko do momentu wyboru trybu (normalny/samolotowy). Dalej nie da się przejść. Żadnej reakcji na klawisze. Czy możliwe że to wina softu? Czy bardziej płyta główna itp.?
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Dec 2011

Pokaż log z identify z setoola. Sprawdź czy karta sim jest poprawnie włożona. Flashowałeś go?
Quote

sonyman's Photo sonyman 03 Dec 2011

Mam okazję nabyć SE K550i. Żadnej reakcji na klawisze



Pewnie nie ma jak zczytac bo go jeszcze nie ma.
Jezeli nie ma reakcji na zaden klawisz to pewnie nie klawiatura uszkodzona, moze sie wypieła.
Quote

marmal215's Photo marmal215 03 Dec 2011

Owszem, telefon mogę dopiero nabyć bardzo tanio. Jednak mam takich kilka na oku, a jak trochę o tym czytam to się wydaje to dość powszechnym problemem. Wiele razy spotykam się właśnie z czymś takim, więc ciężko mi uwierzyć, że to wina klawiatury, chyba że jakoś dziwnie przymocowana w tym model :)
PS. Czy winę softu można odrzucić?
Quote

sonyman's Photo sonyman 03 Dec 2011

Wiele razy spotykam się właśnie z czymś takim, więc ciężko mi uwierzyć, że to wina klawiatury


Nigdy nie ma sie 100% pewnosci. Podzespoły czesto sie psuja, koledze w k550i tez klawa sie zepsuła. Tak jak zylo z taśma, tak e52 z prockami, kazda firma może popełnic jakiś bład i w telefonach czesto bedzie ulegało uszkodzeniom te same podzespoły.

Chcesz tanio k550 prosze:

Please Login or Register to see this Hidden Content

25zl i brak baterii, tylko wypytaj czy działa.
Quote

marmal215's Photo marmal215 03 Dec 2011

Właśnie o to chodzi, że szukam uszkodzonych :]
Quote