←  W980

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] edycja menu ml

Locked

faflak's Photo faflak 17 Nov 2011

witam mam problem mianowicie motywy flash nie wyswietlaly mi pierwszej ikony -Play now (na oryginalnym menu ml) wpakowalem inne i juz ikonka jest tylko nazywa sie internet (tak samo jak druga tylko ze druga jest duzymi literami) bardzo mi zalezy zeby bylo play now pobral menu ml editor ale wywala mi bledy na kompie moze ktos mi go odpowiednio wyedytuje

Attached Files

Quote

sonyman's Photo sonyman 17 Nov 2011

Moze zle pliki do custom wrzuciles.
Quote

faflak's Photo faflak 17 Nov 2011

custom jest czysty sa tylko dwa pliki prelod... customize... moze ktorys z tych hook... jes za to odpowiedzialny ,zaraz sprawdze EDIT : to nie custom wina lezy raczej w Menu ml
Edited by faflak, 17 November 2011 - 19:48.
Quote

Adogard's Photo Adogard 17 Nov 2011

Za ikone PlayNow odpowiada jeden z hook w custom. Pewnie masz teraz ikone Sony Ericsson tam?
Quote

faflak's Photo faflak 18 Nov 2011

niby nie u mnie dwie ikony nazywaja sie internet srodkowa to kula ziemska a pierwsza po lewej jakas taka inna jakby kartka z mala kula nie mam jak zrobic zrzutu phone explorer wywala mi jakies bledy - system sie prosi o reinstalke ale zaraz wpakuje kompletny custom i oryginalne menu ml jak soft rozpakuje

problem rozwiazany przelecialem fona seusem i jest wszystko git :) w przyszlosci bede robil kopie oryginalnych plikow...
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Nov 2011

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
Quote
Locked