←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

Hasło Wi-Fi

Locked

phillix's Photo phillix 08 Nov 2011

Siema. Czy można zobaczyć hasło wifi z poziomu telefonu? Mam hasło wpisane do wifi i łączy mi z tą siecią auto. , ale chcialbym zobaczyć hasło. Da radę? Zależy mi.
Quote

phillix's Photo phillix 08 Nov 2011

Ja tego nigdzie w opcjach nie widze :( być może nie ma takiej możliwości, a szkoda, bo to wifi z szkole, kumpel wpisał, a tylko on wie..
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Nov 2011

Na 100% nie da rady :) Nie ma takowych aplikacji w javie, które by odczytywały zagwiazdkowane hasło :) Jak jest to hasło do np. routera neostrady i nie bylo zmieniane, to znajdziesz je pod liveboxem. A jak do innej sieci, będziesz musiał sobie przypomnieć :)
Quote

phillix's Photo phillix 08 Nov 2011

Ja nie wiem jaki jest internet w szkole xD jest jedno wifi otwarte ale zasięg 5-10 m :( ale jak na telefonie wpisuje hasło do wifi to nie ma gwiazdek..ale jak sie nie da to trudno :( można zamykać temat. Dzięki.

Udało sie :) znalazłem na to sposób :) jak chcecie moge napisać

No dobra, napisze Wam :) ale sprawdźcie od razu i przyznajcie mi racje i podziękujcie :)
Wchodzimy w WiFi, następnie,lewym, zaawansowane,konfiguracja ręczna, klikamy wstecz, szukamy sieci, dla ktorej chcemy hasło, klikamy lewy, edytuj ustawienia, szukamy ustawienia zabezpieczenia, klikamy wpa personal, kopiujemy to wszystko < gwiazdki >, wchodzimy w notatnik albo gdzies, wkejamy i mamy hasło :) sam na to wpadłem.
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Nov 2011

Gratulacje, ale dla klucza WEP nie jest to możliwe ;)

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
Quote
Locked