←  Xperia S

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson LT26i Nozomi - Pierwsze zdję...

Jurij's Photo Jurij 06 Nov 2011

*4/gallery_1_4_311871.jpg


Potwierdziły się plotki na temat Sony Ericssona Nozomi, do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia tego modelu. Kilka dni temu wyciekły zdjęcia fragmentów obudowy tego urządzenia, teraz możecie je obejrzeć w całości :) Oprócz dużego ekranu, z przodu telefonu nie znajdziemy żadnych przycisków, jedynie na dole rzuca się w oczy pasek z przezroczystego plastiku, pod którym znajdują się diody led (prawdopodobnie służące jako kontrolki). Na następnych zdjęciach widać, że Nozomi pracuje pod kontrolą Androida 2.3.5:


*4/gallery_1_4_55841.jpg


*4/gallery_1_4_6434.jpg


*4/gallery_1_4_229377.jpg


*4/gallery_1_4_56647.jpg

Prawdopodobna specyfikacja techniczna Sony Ericssona LT26i Nozomi:

  • 1.5 GHz dwurdzeniowy procesor
  • 4.3 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280×720 (320 DPI)
  • 1 GB RAM
  • Możliwość jednoczesnego robienia zdjęć w pełnej rozdzielczości oraz kręcenia wideo w rozdzielczości 1080p
  • Kamera do rozmów wideo
  • System operacyjny Google Android Gingerbread 2.3.5
Na razie nie wiadomo, czy Nozomi pojawi się w sprzedaży jako Sony Ericsson Xperia Nozomi LT26i czy Sony Xperia Nozomi LT26i. Jak Wam się podoba najnowsze dziecko firmy Sony? Zapraszam do dyskusji :)


Źrodło:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 06 Nov 2011

Fuuuujjjj... Jakie to szpetne... A i na mój gust przegięta konfiguracja sprzętowa (1.5 ghz procesor dwurdzeniowy? Litości, w Crisisa i tak nie zagram) która spowoduje że baterię trzeba będzie ładować dwa razy dziennie
Quote

faflak's Photo faflak 06 Nov 2011

mi se podoba lubie takie "klocki" ciekawe jaka bedzie cena?
Quote

marmal215's Photo marmal215 06 Nov 2011

Mi się specyfikacja podoba :) Fajnie, że taki duży ekran (jak telewizor :P ). Chociaż mi by brakowało jakichś przycisków z przodu obudowy. By brakowało bo raczej mało kogo będzie na niego stać od razu po premierze ;D
Quote

piotr88010's Photo piotr88010 06 Nov 2011

ale niunia :P Tylko ten wiekowy Android <_< Ciekawe, dlaczego nie ICS?
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Nov 2011

Ale się czepiacie tego Androida... To i tak prototyp, a nigdzie nie stoi napisane ze w sprzedaży się nie pojawi od razu z Ice Cream Sandwich na pokładzie :)

Nawet wersja jądra (2.6.35) przedpotopowa.


Mnie to kompletnie nie interesuje, nie śledzę tych "cyferek" i gdybyś tego nie napisał, żyłbym w słodkiej nieświadomości :P Jak pewnie 95 % użytkowników tego typu urządzeń :)

Intryguje mnie ten badziewny przezroczysty plastikowy pasek, bo pod nim się chyba kryją trzy funkcyjne klawisze. W każdym razie coś jest na nim nadrukowane... A całość - cóż, urody po Xperii mini pro to coś zwane LT26i nie odziedziczyło :)
Quote

phillix's Photo phillix 06 Nov 2011

design słaby i pewnie cena dojdzie do 2 000 zł ;(
co do nazwy to chyba będzie Sony Ericsson Xperia Nozomi LT26i, bo nie ma napisane samego Sony na górze :)
Quote

First's Photo First 06 Nov 2011

Ten "pasek" to 3 klawisze, jak w każdej innej xperii i jest on rzeczywiście niezbyt uroczy ;)
zapewne będzie to następca arca, a więc ten design zupełnie mu nie pasuje jak na następce tak pięknego telefonu
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Nov 2011

design słaby i pewnie cena dojdzie do 2 000 zł ;(
co do nazwy to chyba będzie Sony Ericsson Xperia Nozomi LT26i, bo nie ma napisane samego Sony na górze :)


Taki jesteś pewny? Jeśli to wczesny prototyp, to został wyprodukowany przed zapadnięciem jakichkolwiek decyzji :) Przerobienie obudowy to kilka sekund roboty:Attached File  lt26i sony.png   636.13K   17 downloads a nawet jeśli już część obudów wyprodukowali, to zrobią nowe i podepną to pod koszty rebrandingu :) Chyba pora się do takich widoków przyzwyczajać :(
Quote

First's Photo First 06 Nov 2011

według informacji

Please Login or Register to see this Hidden Content

to zdjęcie zostało wykonane tą Xperią

Posted Image
Quote

piotr88010's Photo piotr88010 07 Nov 2011

Po napisie na folii z fotki to pewnie będzie miał Ice Cream Sandwich :P A tak ogólnie to my piersi mieliśmy te fotki na forum, bo jak tak patrzę u konkurencji to u nich dodano o dwie godziny później niż u nas :D
Quote

NightRider's Photo NightRider 07 Nov 2011

Smartphon będzie nosił nazwę ?Xperia Arc HD :) Co do znaczka ciekawe jak będzie...
Quote

marmal215's Photo marmal215 07 Nov 2011

Dante, jak ja bym brał telefon z Androidem to nawet bym się nie zastanawiał co za jądro tam siedzi, ponieważ nie wiem które jest najlepsze ani do czego one służy.
Chociaż z drugiej strony, biorąc telefon za ~2000zł to już by trzeba było poważnie rozważać każdy szczegół.

A co fakt to fakt. Na rynku smartphone'ów SE jest daleko w tyle za konkurencją. Niestety. Tak samo jak dante mam nadzieję, że po rozwiązaniu spółki Sony zrobi krok milowy do przodu...
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Nov 2011

Jeśli plotki się potwierdzą, to nowa Xperia arc HD LT26i będzie drugim po Satio produktem Sony Ericsson, wyposażonym w matrycę 12 MPx. Bez xenona i osłony obiektywu raczej na pewno nie będzie stanowiła dla Satio konkurencji, ale zawsze to jakaś rekompensata brzydkiego wyglądu i plastików wątpliwej jakości, z których jest wykonana :)
Quote