←  C702

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] C702 i soft z telefonu z seri...

Locked

PhoneM's Photo PhoneM 27 Oct 2011

Siemanko, mam pytanie, czy da się wgrać na C702 soft z jakiegoś fona na A2 z serii "W"? :) zależy mi na pełnym Walkmanie głównie :)
Quote

Lollylost100's Photo Lollylost100 27 Oct 2011

Nie da się wgrać takiego oprgoramowania by wszystkie funkcje telefonu działały w 100%. Najlepiej wgraj Elfpacka i zainstaluj Clearbass elfa (telefon wtedy będzie posiadał korektor Clearbass). Możesz także dograć ikonkę 'W' do odtwarzacza.
Quote

PhoneM's Photo PhoneM 27 Oct 2011

No wiem, że nie działało by wszystko w 100%, ale czy choćby 80% funkcji działało :) Elfpacki i patche odpadają na razie, bo mam RED'a ...

A czy soft z W902 działał by? Wgrać displaydriver, camdriver i lighteffect oryginalne z C702? jakby to wyglądało?
Edited by PhoneM, 27 October 2011 - 16:55.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Oct 2011

Nie wgrasz żadnego innego softu. Jedynie od W890, ale będziesz miał czarny ekran. Podmiana sterowników nic nie da. Inne softy z db3150 wgrasz, ale telefon się nie włączy. Innych softów z DB3210 i wyżej nie wgrasz. Uwierz mi, miałem C702, próbowałem ze wszystkimi - pod tym względem C702 nie da się tuningować.
Quote

PhoneM's Photo PhoneM 27 Oct 2011

Szkoda, no cóż, trudno :( temat do zamknięcia.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Oct 2011

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
Quote
Locked