←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Tani systemowiec do internetu.

Locked

bartq92's Photo bartq92 18 Oct 2011

Coraz częściej myślę o powrocie do androida. Odstrasza mnie tylko jedna rzecz - dużo słabszy aparat niz w c905. Wiadomo dioda led nie pobije ksenona, jednak zależy mi na tym, żeby zdjęcia za dnia były więcej niż przyzwoite.

Mam 3 opcje :
- sprzedaż C905, zakup jakiegoś telefon klasy Xperii X10 (cena około 600-700zł)
- zakup kolejnego telefonu, smartfon za około 300zł. Myślę także dalej nad X1, jednak jest już trochę stary...

Jakieś propozycje ? Satio do mnie nie przemawia w 100%, a jest to chyba najlepsza opcja. Brakuje w nim "tylko" androida...
Quote

phillix's Photo phillix 18 Oct 2011

wolisz WM czy symbiana?
ja bym raczej wolał symbiana w Satio.
x10 mp ma znakomity aparat tylko w słąbym oswietleniu z LED zamazane wychodzą foty :(
Quote

bartq92's Photo bartq92 18 Oct 2011

Czytaj ze zrozumieniem... :) Chodzi mi o X10

Na pierwszym miejscu stawiam jakiś telefon z androidem, inne opcje to satio, X1.

X10MP miałem, jednak ten telefon nie spełnia wszystkich moich wymagań.

Inne marki tez wchodzą w gre.
Quote

Gracjan44's Photo Gracjan44 18 Oct 2011

X10 to porażka pod względem aparatu, gorzej niż W995, miałem wiele cyber shotów i się załamałem jak miałem X10, kupuj satio i na bank będziesz zadwolony, świetny telefon :rock:
Edited by Gracjan44, 18 October 2011 - 21:12.
Quote

Deleted 2's Photo Deleted 2 18 Oct 2011

satio super ale do zdjęć sony alpfa ;) gracjan44 dobrze pisze.
Edited by devil, 18 October 2011 - 21:50.
Quote

PhoneM's Photo PhoneM 18 Oct 2011

Satio to już staruszek, nie ma sensu, UIQ już się nie rozwija.

A X10 to dobry wybór, lecz nie wiem jak się sprawa z aparatem ma :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Oct 2011

Satio to już staruszek, nie ma sensu, UIQ już się nie rozwija.


A od kiedy to Satio jest na UIQ? Satio ma czystego Symbiana S60 V edycji.

Bartek, dozbieraj kasy i kup mini pro :) Do fotek masz c905... po co Ci coś lepszego :)
Quote

Deleted 2's Photo Deleted 2 18 Oct 2011

Do zdjęć sony alpha byle jaka ale jak jurij pisze że masz c905 to po co ci lepszy ja mam i mi wystarczy super foty strzela
Quote

bartq92's Photo bartq92 19 Oct 2011

A jakieś propozycje innych producentów ? Skłaniam się bardziej ku opcji zakupu drugiego telefonu - nie chcę się rozstawać z C905.
Telefon głównie będzie służył do internetu. Jakieś propozycje za max 300zł ?
Quote

piotr88010's Photo piotr88010 20 Oct 2011

może x2? Dobry telefon nawet... Tylko Windows Mobile...
Quote

bartq92's Photo bartq92 20 Oct 2011

Dobry telefon nawet... Dziekuje za takie opinie. Miałeś chociaz w ręce ten telefon?
Quote

marmal215's Photo marmal215 20 Oct 2011

x2 - cena zaledwie 800zl. wiec watpie zeby sie wyrobil w 300.
moze galaxy mini? powinienes zlapac do 300
Quote

PhoneM's Photo PhoneM 20 Oct 2011

A od kiedy to Satio jest na UIQ? Satio ma czystego Symbiana S60 V edycji.

To i tak nie zmienia faktu, że Symbian obojętnie w jakiej wersji już się nie rozwija ... nie ważne czy UIQ czy S60vX ...

moze galaxy mini? powinienes zlapac do 300

Jeżeli nie zachwyciła go X10 MP to SGM go załamie :) pixeloza itp. dobry jako pierwszy Android, ale nie jako któryś tam smartfon ...

Nie doczytałem że do 300zł ... no to może X8? ew. Ace, ale nie wiem dlaczego zapodałeś X10 jak ona wykracza o wieeele poza Twoją określoną kwotę 300zł? :unsure: Dlatego trochę nagmatwałem.
Edited by PhoneM, 20 October 2011 - 17:33.
Quote

bartq92's Photo bartq92 20 Oct 2011

Ponieważ rozważałem dwie opcje :

- sprzedaż C905, zakup jakiegoś telefon klasy Xperii X10 (cena około 600-700zł)
- zakup kolejnego telefonu, smartfon za około 300zł. Myślę także dalej nad X1, jednak jest już trochę stary...


Teraz pozostaje tylko ta druga. Też myślałem nad X8. Ostatnio miałem do zrobienia własnie Ace, wygodnie pisało mi się na ekranie. To głównie ten telefon skusił mnie do zakupu kolejnego telefonu.
Quote

PhoneM's Photo PhoneM 20 Oct 2011

Więc jak masz opcję sprzedać C905 - sprzedawaj, w SGA aparat też jest dobry, i błysk (no nie to co ksenon, ale inaczej był by gruby jak taki K800i) :) nie pożałujesz.
Quote

bartq92's Photo bartq92 20 Oct 2011

Teraz pozostaje tylko ta druga.


Opcji sprzedaży C905 nie ma. Tylko zakup drugiego telefonu służącego głównie do neta za około 300zł
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Oct 2011

Więc jak masz opcję sprzedać C905 - sprzedawaj, w SGA aparat też jest dobry, i błysk (no nie to co ksenon, ale inaczej był by gruby jak taki K800i) :) nie pożałujesz.


Nie widzisz, że ta opcja została wykluczona?

@ Bartek - nie wiem czemu założyłeś ten temat. Wiem, że w przeciwieństwie do mnie znasz się na telefonach i wiesz, że poza X8 nic sensownego z niezłym aparatem i Androidem do 300 zł nie dostaniesz. No może jakąś używaną X10 mini... Ja na Twoim miejscu nie pozbywałbym się prawie nowego C905 tylko:

a) kupił X1 - wiesz, że lepszy High end w garści niż low-end na droidzie (qwerty, duży ekran czyli to, co do neta jest potrzebne)
b) dozbierał kilka stów i kupił Xperie mini pro,
c) dozbierał kilka stów, znalazł kogoś w anglii i kupił Xperię PLAY w O2 za 750 zł :)

Inne opcje "na siłę" moim zdaniem nie mają sensu...
Quote

bartq92's Photo bartq92 20 Oct 2011

a) kupił X1 - wiesz, że lepszy High end w garści niż low-end na droidzie (qwerty, duży ekran czyli to, co do neta jest potrzebne)


Ta opcja jest najbardziej sensowna i przy niej zostaje.
Quote

marmal215's Photo marmal215 21 Oct 2011

pooki co mam x1 i po czesci zaluje tego zakupu. do przegladania neta jest mierna a wifi ma slaby zasieg. wg mnie do neta sie nie nadaje i dlatego go sprzedaje. niby highend ale wam sie przekonalem ze wm jest bardzoej do pracy niz rozrywki.
ps. w operze jak masz rozlozony tel to sprzetowa qwerty pisac nie mozna. tylko ekranowa...
Quote

bartq92's Photo bartq92 28 Oct 2011

A propozycje innych firm ? Jakiś samsung może ?

Telefon będzie głównie służył do neta i przeglądania pdf. Najważniejsze musi mieć WIFI. Mogę wydać około 200-300zł
Quote
Locked