←  IT Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

Ile godzin spędzamy surfując po internecie?

piotr88010's Photo piotr88010 14 Oct 2011

Wyniki badań comScore wskazują, że w sierpniu do internetu zalogowało się 1,4 miliarda unikalnych użytkowników na całym świecie. W ciągu miesiąca spędzili w sieci średnio dobę. Europa wyróżnia się na tle stawki, jak czytamy na portalu rp.pl: w sierpniu spędziliśmy łącznie 25 godzin w internecie. Rekordzistą jest Brytyjczyk, który w sierpniu spędził łącznie 35 godzin w sieci. Polak spędził tam więc o ok. 10 godzin mniej.

W sumie w Europie w sierpniu odnotowano 372,1 miliona unikalnych użytkowników internetu, o pięć procent więcej, niż w ubiegłym roku. W Polsce jest ich 18,2 miliona Europejczycy najchętniej odwiedzają Google (337,7 miliona unikalnych odsłon), Microsoft (255,9 miliona) i Facebooka (245,3 miliona),a inne popularne witryny to Wikipedia, Yahoo!, eBay, Amazon, Vevo, Apple i Mail.ru.

Zagłosuj też w ankiecie :)

Źródło:http://tech.wp.pl/ka...2,martykul.html


Edited by piotr88010, 18 October 2011 - 14:50.
Quote

Adogard's Photo Adogard 14 Oct 2011

Jeśli nie ide do pracy to na necie jestem okolo 14h na dobe ;) Jak pracuje to moze z 4h :D
Quote

Adogard's Photo Adogard 14 Oct 2011

A pobieranie plikow tez sie zalicza do tego ? :D Jak tak to 24 na 24 :) hehe. Ankieta? Dobry pomysł
Quote

Jurij's Photo Jurij 15 Oct 2011

Nie jestem rekordzistą, ani tym bardziej brytyjczykiem, a wiem że 36 godzin można z łatwością w niecałe dwa dni on-line przekroczyć :) Poza tym nie 1,4 miliarda unikalnych użytkowników, a co najwyżej 1,4 miliarda nie powtarzających się adresów ip. Jak ktoś ma zmienne ip, to codziennie jest nowym unikalnym użytkownikiem :) Ludzie nie mają na co tracić czasu tylko na jakieś bezsensowne badania...
Quote

piotr88010's Photo piotr88010 15 Oct 2011

dziś zrobię tą ankietę, miałem wczoraj to na myśli, ale niechciało mi się :P
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 15 Oct 2011

średną polski przekraczam w 3 dni :P wszystko zależy od "usieciowienia" kraju, ogólnego dostępu do internetu
Quote

piotr88010's Photo piotr88010 15 Oct 2011

ej,z robiłem literówkę w temacie, niech ktoś poprawi :D
Jest i ankieta :)
http://www.sonyerics...dajac-internet/
oczywiście anonimowa

First: Poprawiłem literówkę w temacie.
EDIT:Dziękuję, dodaję link do ankiety w temacie :) Pozdrawiam
Edited by piotr88010, 18 October 2011 - 14:51.
Quote