←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Ericsson Xperia arc S trafił do sprze...

Jurij's Photo Jurij 29 Sep 2011

Sony Ericsson Xperia arc S pojawi się w sprzedaży w oficjalnym sklepie Sony Ericssona trzeciego października 2011 roku w cenie 1837 zł. Szczegółową specyfikację tego modelu oraz zawartość zestawu znajdziecie na stronie sklepu:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. Jeżeli zdecydujecie się na zakup tego modelu, możecie opisać swoje opinie o tym produkcie lub wszelkie uwagi na temat Xperii arc S w tym temacie :)
Quote

phillix's Photo phillix 04 Feb 2012

Nie wiem czy dobry temat, ale jeśli zły to proszę o przeniesienie i z góry przepraszam za utrudnienia.
Wie ktoś czy ten kolor będzie dostępny w PL? A może już jest? Chyba, że to FAKE.
Posted Image

Chciałbym go polecić pewnej osobie ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 Feb 2012

To jest model przeznaczony na rynek japoński :)
Quote

bartq92's Photo bartq92 13 Feb 2012

Jurij skoro przeznaczony jest na rynek Japoński to dlaczego można zobaczyć go w reklamie na stronie głównej sklepu

Please Login or Register to see this Hidden Content

?

Na samym końcu masz 5 wersji kolorystycznych min ta "różowa"

edit:

Nie wiedziałem, że telefony z rynku japońskiego można dostać tutaj z gwarancją ;) Joke

Dla zainteresowanych telefon ze zdjęć wyżej to Sony Ericsson Xperia Arc S Acura Pink

phillix trzymaj link

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Feb 2012

Jurij skoro przeznaczony jest na rynek Japoński to dlaczego można zobaczyć go w reklamie na stronie głównej sklepu

Please Login or Register to see this Hidden Content

?

Na samym końcu masz 5 wersji kolorystycznych min ta "różowa"


Hmm... może dlatego że jest to model wyprodukowany przez firmę Sony Ericsson? Model na zdjęciu to Xperia arc SO-01C wyprodukowana dla sieci NTT DoCoMo. Ta sieć oferuje różowy wariant kolorystyczny. Ty natomiast piszesz o modelu arc S. W polskim sklepie Sony Ericssona model arc S jest dostępny w dwóch kolorach - czarnym i srebrnym. Dlaczego dali taką reklamę na stronę główną - to pytanie kieruj do autora witryny sklepu :se: . Ja nie odpowiadam za to, co się na niej znajduje :)
Quote