Jump to content


Photo

6GB internetu za 6PLN w Orange na kartę przez wakacje!


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 July 2013 - 00:49

Sieć Orange przygotowała nie lada gratkę dla osób lubiących surfować po sieci na telefonie. W okresie wakacyjnym za jedyne 6 PLN można otrzymać aż 6 GB transferu, a co najciekawsze pakiet jest ważny aż 60 dni!

Posted Image


Oferta jest ważna dla posiadaczy aktywnej karty sim w sieci Orange w taryfach: Orange One, Orange Pop i Nowe Orange Go. Aby aktywować pakiet należy:
  • upewnić się, że posiadamy na koncie 6 PLN,
  • wysłać na numer 260 sms o treści START.
Po chwili otrzymamy potwierdzenie o aktywacji pakietu 6GB, który będzie ważny przez następne 60 dni. Co ciekawe, można kupić dowolną ilość pakietów, dzięki czemu ilość GB do wykorzystania się zsumuje i będą one ważne przez maksymalnie 60 dni. Jak Wam się podoba nowa wakacyjna oferta Orange?

Źródło: Orange
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 04 July 2013 - 09:16

dwa dni temu doladowalaem jakas karte i odpalilem ten pakiet - smiga az milo a i jeszcze jedno moze on byc cykliczny-odnawialny wiec raczej dowolnej ilosci pakietow nie da sie aktywowac zanim zasililem konto chcialem zrobic teleprzelew z innego numeru w taryfi orange free ale niestety teleprzelewy juz nie dzialaja :(
promocja ta skutecznie zlikwiduje handel kartami z limitem danych na alledrogo .Swoja droga ciekawe czy inne sieci odpowiedza czyms od siebie?
Taryfe mozna zmienic bezplatnie tak samo aktywowac pakiet logujac sie w orange
  • 0

#3 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 04 July 2013 - 23:17

Promocja dobra bo w końcu 6 zeta za 6 GB neta to naprawdę mało. Dla mnie jednak wadą jest tutaj okres ważności, bo po prostu nie wykorzystałbym tyle transferu w ciągu dwóch miesięcy :D Chyba że bym codziennie oglądał filmy w HD i coś ściągał :P
WALKMAN?

Posted Image

#4 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 10 July 2013 - 19:13

do tej pory placilem na alledrogo ok 40pln z wysylka za karte sim z limitem 6gb skonczyly sie teleprzelewy ... a jest moim zdaniem rewolucyjna oferta bynajmniej jak dla mnie uzywam tego netu na co dzień, moze szalu z predkoscia nie ma ale to wina zasiegu i mojego modemu ale z 6pln bez umowy - rewelacja :)
  • 0

#5 OFFLINE   piotrasta

piotrasta

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 17 posts
    • Time Online: 14h 13m

Posted 16 July 2013 - 19:38

6GB na 60 dni no niestety mało na miesiąc czasu 6GB mobilnego internetu mi nie starcza niestety ceny GB mobilnego neta wciąż są wysokie (choć coraz bardziej atrakcyjne s ceny choćby ta oferta orange). Preferuję w 100% darmowego neta z AERO a oferty z orange nie przyjął bym za darmo z prostego powodu iż jest to najbardziej złodziejska firma telekomunikacyjna w Polsce (moim zdaniem).
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 July 2013 - 21:44

6GB na 60 dni no niestety mało na miesiąc czasu 6GB mobilnego internetu mi nie starcza niestety ceny GB mobilnego neta wciąż są wysokie (choć coraz bardziej atrakcyjne s ceny choćby ta oferta orange).


6 GB na dwa miesiące, a nie na miesiąc, to całkiem sporo. Z powodzeniem wystarcza do codziennego użytkowania smartphone'a z widgetami, aplikacjami pocztowymi, przeglądaniem internetu. Ba, nawet można się pokusić o jakiś teledysk czy transmisję telewizyjną i spokojnie wystarcza :) A jak braknie, to zawsze można dokupić nowy pakiet - na wakacje idealna oferta ;)

Preferuję w 100% darmowego neta z AERO a oferty z orange nie przyjął bym za darmo z prostego powodu iż jest to najbardziej złodziejska firma telekomunikacyjna w Polsce (moim zdaniem).


Wolisz maksymalnie 512kb/s od szybkiego HSPA? Brawo :) To ciekawe co mówisz, póki co żaden operator nie zaprezentował lepszej oferty na mobilny internet - więc może podałbyś jakieś konkretne argumenty na oskarżenia, że ta oferta i firma są złodziejskie?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   giantx

giantx

    Autor najlepszego postu czerwca 2013

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 3d 12h 6m

Posted 17 July 2013 - 23:47

Niektóre wypowiedzi jak czytam to słabo mi się robi :-) Tez nie przepadam za pomarańcza, ale uważam że to bardzo, bardzo dobra oferta. Jestem teraz nad jeziorem i Play tu zupełnie nie ma sygnału. Areo jedyny plus to darmowy reszta to same minusy. Obecnie jestem na plusie bo ma bardzo dobry zasięg i szybkość. Miałem zaryzykować Orange nad jeziorem ale wybrałem sprawdzonego plusa(ten sam cennik co play).
6gb to jest spoko ilość nawet na laptopa.
  • 0
Od E przez SE do S

#8 OFFLINE   piwosz95

piwosz95

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 81 posts
    • Time Online: 3d 19h 34m

Posted 23 July 2013 - 14:35

Oferta fajna tylko szkoda że tylko przez wakacje, gdyż wtedy tego pakietu praktycznie nie potrzebuję :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic