Jump to content


Photo

Telefon z klawiaturą nie dotykową, dobrym aparatem i latarką


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   blacharz

blacharz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 05 May 2013 - 22:31

Witam,
Prosze o radę w wyborze telefonu który:
-nie ma dotykowej klawiatury
-posiada jak nejlepszy aparat
-posiada latarkę

Kwota max 500zł.

Telefon uzywam wyłącznie do dzwonienia, pisania smsów oraz robienia zdjęć. Bardzo przydatna jest latarka.
W zasadzie tylko na tych funkjach mi zależy.

Miałem juz 2 telefony Sony Ericsson C905, ale w przeciągu roku oba zostały uszkodzone, a osoba, która miała je naprawić zniszczyła całkowicie.
Telefon mi odpowiadał, choć jest dość awaryjny (w moich rękach) i trochę mam obawy aby kupowac kolejny taki sam.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 May 2013 - 22:54

Co rozumiesz przez:

-nie ma dotykowej klawiatury


? Bo nie wiem czy chodzi Ci o telefony bez systemu czy z systemem i fizyczną qwerty też mogą być? Z nowszych konstrukcji to tylko Xperia mini pro SK17. Jak trochę dołożysz, to polecam Xperię pro MK16i - robi świetne fotki, ma latarkę i fizyczną qwerty. Dotykową też ma, ale tej nie musisz używać. Ze starszych ze świetnym aparatem masz Satio (niestety klawiatura dotykowa) a wcześniej C905 / C901.

W chronologii od najtańszego do najdroższego będzie tak:

C901 => C905 => Satio => Mini pro SK17 => Xperia pro MK16.

Jeśli żaden z tych, to szukaj wśród innych producentów :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   blacharz

blacharz

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 05 May 2013 - 23:11

Już precyzuję.
Chodzi mi tylko o fizyczną klawiaturę 12 guzikową
Jestem niereformowalny i pomimo kilku prób nie mogę mieć klawiatury dotykowej.

Przeglądając ofertę telefonów sony ericssona zwrócił moją uwagę U10i Aino, jednak nie wiem czy ten telefon ma aparat "lepszy" od np c905.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 May 2013 - 23:23

Aino jest fajny, ale aparat to ma może ciut lepszy od W995, na pewno nie ma lepszego od C905. C905 ma matrycę exmor R, xenona i jest najlepszym bezsystemowcem fotograficznym od :se: na rynek europejski... Są jeszcze wynalazki typu S006 na rynek japoński, ale w Polsce praktycznie nie do dostania. Weź w takim razie albo C905 albo dołóż kasę i uzbieraj na sex pro - tutaj masz próbkę możliwości tego telefonu przy kiepskiej pogodzie i po zmroku: http://sony.yt/galle...peria-pro-mk16/ :) Ja się właśnie zastanawiałem czy naprawiać mojego C905 czy kupić coś nowszego, padło na sex pro i nie żałuję :) Tylko xenona brak, ale do tego mam W900 + MXE-60 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic