Jump to content


Photo

Sukces sprzedaży Xperii Z w Japonii i Francji


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 24 February 2013 - 21:36

Najnowszy flagowy model Sony ma powód do dumy, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed pojawieniem się na większości światowych rynków.

Posted Image


Xperia Z w przeciągu zaledwie tygodnia znalazła ponad 140 000 odbiorców w rodzimym kraju. Tym samym stając się w Japonii liderem na listach sprzedaży.

Podobnie zresztą we Francji gdzie "zetka" wyceniona na 649 euro również cieszyła się zainteresowaniem. Już w pierwszym dniu zostały wykupione wszystkie smartfony przewidziane na ten rynek za pośrednictwem Sony Mobile. Na chwilę obecną model ten jest niedostępny w żadnym z wariantów kolorystycznych, a sytuacja ta ma zmienić się dopiero 28 lutego, kiedy to Xperia Z trafi również na Wyspy Brytyjskie i do reszty Europy.

Z pewnością te dane są optymistyczne zarówno dla fanów jak i samego producenta. Nie da się ukryć, że sukces z pewnością zawdzięcza bogatej specyfikacji.

Miejmy tylko nadzieję że na temat tego modelu będziemy mogli usłyszeć tylko same dobre słowa od nowych użytkowników.
Jak Wy oceniacie sukces Sony? Zapraszam do rozmowy.

źródło:android.com.pl
  • 2
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 February 2013 - 01:40

Cóż, ta informacja potwierdza jedynie moje (i nie tylko moje) przypuszczenia, że "kryzys" jest równie autentyczny co "efekt cieplarniany" :) Wszyscy o nim gadają, a prawda jest taka, że jest to jedynie doskonały zmyślony pretekst do wyciągania od ludzi kasiory :) Jeśli do wiosny sprzedadzą milion sztuk tego urządzenia, to będę pełen podziwu i przyjdzie czas na gratulacje. Na razie pozostaje trzymać kciuki za firmę Sony, oby za miesiąc nie wyszła jakaś wada konstrukcyjna z pękającą obudową, grzejącym się prockiem, padającymi układami / pamięcią / ram czy plamami na wyświetlaczu :) Bo gdyby tak się jednak stało, to będzie to potężny cios dla firmy Sony i jej reputacji. A na Ericssona nie można już zrzucić winy, bo jest to pierwszy autorski flagowiec Sony przy którym Ericsson nie maczał palców :slonko:
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   kolact

kolact

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 24 posts
    • Time Online: 1d 1h 5m

Posted 27 February 2013 - 15:08

Pierwsze testy już są ;) -

Please Login or Register to see this Hidden Content



W sumie to znajomy ma już Z-tkę i wczoraj intensywnie testowaliśmy. Telefon naprawdę robi super wrażenie. Z małych wad, tylko lampa jest gorsza niż SGN2 i bateria szybciej znika. Reszta same plusy!
  • 0

#4 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 03 March 2013 - 20:43

@kolact: Fajnie że w Polsce Zetka również znajduje nabywców, oby tylko sprawowała się bezawaryjnie :)

PS Może udało by Ci się jakąś krótką recenzje dla forum z kolegą stworzyć ;)
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#5 OFFLINE   kolact

kolact

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 24 posts
    • Time Online: 1d 1h 5m

Posted 08 March 2013 - 16:08

Z recenzją będzie problem, bo zarówno ja jak i kumpel jesteśmy słabymi pisarzami. Natomiast jak ktoś ma jakieś pytania, to postaram się udzielić odpowiedzi :)

Z rzeczy ciekawych, to jak się poleję Zetkę wodą, to dźwięk głośnika praktycznie zanika. Ciekaw jestem czy inni też tak mają. Po 2-óch tygodniach użytkowania telefon zachowuję się bardzo stabilnie :)
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 08 March 2013 - 23:47

A jak wyschnie to wraca do normy czy głośnik na straty?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Dell

Dell

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 7m

Posted 11 March 2013 - 09:01

Wszystko wraca do normy po kilku chwilach. Wpływając woda go tłumi trochę i stąd ten efekt po kąpieli.
  • 1

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 March 2013 - 09:13

A to akurat naturalne, gorzej gdyby skutkowało to trwałym pogorszeniem działania głośnika... Ja jednak nigdy nie ryzykowałbym pływania z telefonem. Nawet jak miałem C702 to zawsze trzymałem go z dala od wody... Nie sądzę aby woda i elektronika to było dobre połączenie i tyle :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   Dell

Dell

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 7m

Posted 11 March 2013 - 09:32

Zgadza się, ale przetestować musiałem w wodzie i raczej traktuje wodoszczelność Zetki jako dodatek przy losowych zdarzeniach ;)
Jednak obawiam się, że po kilku miesiącach może nie być tak kolorowo ze szczelnościa w klapce od złącza ładowania, którą jednak codziennie trzeba otwierac i zamykać :) Mam nadziej, że dość szybko pojawi się stacja dokująca, która trochę usprawni ładowanie i ciągle otwieranie klapki :)

Ogólnie telefon naprawdę świetny a chyba najbardziej obrazujaca plusy i minusy recenzja, którą znalazłem to:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0

#10 OFFLINE   Ananiash

Ananiash

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 4h 24m

Posted 13 March 2013 - 01:12

W sumie przykleiłem się do xperii przez zrządzenie losu. Ale w sumie to tylko android i jego nakładki. Teraz mam Zetkę którą tak jak eSkę uważam za fajny smartfon. Trochę wkurzyłem się gdy pod żadną z klapek nie znalazłem portu na micro hdmi. 4.1.2 ma tego buga że media server potrafi opitrasić baterię szybciej niż ekran jeśli się przy nim nie pomiesza. Dużo sobie można obiecywać po tych wszystkich opcjach w menu zarządzania baterią toteż gały mi wylazły gdy wieczorem musiał go do doładować choć rano prognoza była że starczy jakoś tej baterii na 4 dni z hakiem.
Interfejs odbija od czerni czystego JB czy ICSa, przez te szarości miałem chwile wrażenie ze czernie są właśnie przyszarzone ale to tylko wrażenie. Ekran jest bardzo szybki i nie mruga przy dynamicznych obrazach. Aparat trochę jak w mojej eSce, niestety zdjecia na ekranie telefonu wyglądają ładniej niż gdziekolwiek indziej( mam na myśli swój monitor ), ale to chyba bravia( bravia w sumie jest bardzo cacy ).
Wkurzyłem się jeszcze gdy szybko chciałem zgrać zdjęcia z telefonu na komputer bo eksplorer pokazywał tylko zawartość karty sd, a zdjęcia są zapisywane na wewnętrznej, nie miałem czasu na więcej manewrów.
Dźwięk miodzio. Gry jeśli ktoś lubi wiedzieć to na real racing 3 przycina troszeczkę, myślałem że skoro Zetka ma problem z płynnością to eSka będzie czkawkowała. Ale nie. Daje radę przynajmniej tak samo jeśli nie lepiej, ale toć to ma mniej pixeli..

Lubię ten telefon i już się przyzwyczajam do niego, przycisku połera szukam na górze jeszcze ale nie mam ochoty się przesiadać na nic innego. Moim ulubionym telem do tej pory był Galaxy nexus,
ale ten będzie chyba tym najpoczciwszym jeżeli tak w ogóle można powiedzieć o przedmiocie martwym.
Sry za literówki, tutaj już późno jak i u Was, chciałem zobaczyć co piszecie i przypadkiem się dołączyłem

not found: Poprawiłem literówki, dzięki za wypowiedź ;)

Edited by not found, 15 March 2013 - 07:31.

  • 4


0 user(s) are reading this topic