Jump to content


Photo

[Rozwiązany] stare sms na karcie pamieci jak odzyskac


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 OFFLINE   konrad9510

konrad9510

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 29m

Posted 29 December 2012 - 00:54

Witam, posiadałem c905, ale sprzedałem i przesiadłem się na coś innego, problem w tym, że miałem w nim kilka kopi roboczych jako sms zapisanych bardzo ważnych dla mnie, jest możliwość odzyskania tego ? Dodam, że sms były ustawione, aby zapisywały się na karcie pamięci. Kartę pamięci włożyłem do starego tel. k550, ale w nim nie ma opcji, aby ustawić kartę pamięci, więc co mnie tutaj ratuje ? Na pewno jest na to sposób. Czekam na odp. Pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 December 2012 - 01:08

Nie ma takiej możliwości. Wszystko co było zapisywane na karcie pamięci przepadło. Nawet jest takie ostrzeżenie przy wyborze zapisu na karcie pamięci, że jak zmienisz telefon lub oprogramowanie, to utracisz dostęp do wszystkich danych z karty pamięci. Dlatego regularne kopie zapasowe programem My Phone Explorer to podstawa.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 29 December 2012 - 11:38

Ja bym na Twoim miejscu napisał do gościa, który kupił od Ciebie telefon, może jeszcze nie usunął tych sms :)
WALKMAN?

Posted Image

#4 OFFLINE   konrad9510

konrad9510

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 29m

Posted 29 December 2012 - 21:45

Ale sms są na karcie pamięci ! A ja kartę pamięci mam w domu. W starym SE, który nie ma możliwości zapisu sms na karcie. Ale skoro są zapisywane na karcie pamięci to na pewno są w jakimś rozszerzeniu, albo ukryte jakoś ? Albo jest jakiś program, i jedynie przez stary tel. odzyskać ?
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 29 December 2012 - 22:41

Ale sms są na karcie pamięci !


Były. Już nie są, gdyż nie masz już telefonu z firmware, które je tam przeniosło.

A ja kartę pamięci mam w domu.


Jak każdy.

W starym SE, który nie ma możliwości zapisu sms na karcie.


Niektóre miały, niektóre nie. Różnie to bywa.

Ale skoro są zapisywane na karcie pamięci to na pewno są w jakimś rozszerzeniu, albo ukryte jakoś ? Albo jest jakiś program, i jedynie przez stary tel. odzyskać ?


Do tych smsów masz dostęp tylko dopóki:
  • nie zmienisz oprogramowania w danym modelu,
  • nie zmienisz telefonu,
  • wykonasz sobie kopię zapasową programem My Phone Explorer.
Jako że zmieniłeś telefon i nie wykonałeś sobie kopii zapasowej, bezpowrotnie utraciłeś dostęp do tych danych. Nawet jeśli nabywca Twojego telefonu użyczyłby Ci go, ale zmienił w nim firmware, dostępu do tych danych również nie odzyskasz.

Tyle w temacie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   konrad9510

konrad9510

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 29m

Posted 30 December 2012 - 00:33

A jakbym miał kopię systemu to zrobioną z punktu tel. to taki plik mógłbym gdzieś otworzyć na kompie ? To bym musiał szukać właściciela tel :/
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 December 2012 - 00:39

A jakbym miał kopię systemu to zrobioną z punktu tel. to taki plik mógłbym gdzieś otworzyć na kompie ?


Kopię zrobioną za pomocą My Phone Explorer możesz wgrać do dowolnego Sony Ericssona z platformy DB2000 lub nowszej.

To bym musiał szukać właściciela tel :/


No to jedyna opcja. Ale jak zmienił firmware w telefonie, to dane z karty przepadły bezpowrotnie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   konrad9510

konrad9510

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 29m

Posted 30 December 2012 - 14:42

A k550i jaką ma platformę ?
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 December 2012 - 15:05

A FAQ to dla kogo napisano: http://sony.yt/topic...ie-moj-telefon/ ?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   konrad9510

konrad9510

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 29m

Posted 30 December 2012 - 22:00

Dla nas.

K550i - A1 DB2020
C905 - A2 DB3210
I co teraz ? :/
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 December 2012 - 22:03

Teraz pogódź się z utratą danych i wyrób sobie nawyk robienia kopii zapasowych programem My Phone Explorer. Tyle w temacie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   konrad9510

konrad9510

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 9 posts
    • Time Online: 29m

Posted 30 December 2012 - 23:22

Trudno ;( Dzięki za pomoc.
  • 0

#13 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 30 December 2012 - 23:25

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic