Jump to content


Photo

Ciężko chodzi slider


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   ml13

ml13

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 15 posts
    • Time Online: 21h 59m

Posted 23 September 2012 - 12:31

Co mam zrobić by chodził normalniePosted ImageChodzi mi o to że automatycznię się nie wybija w góre czy w dół sam musze dosunoć dokońca,o co chodziPosted Image
  • 0
"Love is changing everythink..." ~ ml13

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 23 September 2012 - 12:55

Rozbierz go, sprawdź czy nie jest brudny, czy czegoś nie brakuje, czy jest dobrze skręcony i złóż zgodnie z instrukcją serwisową :) Ale z tego co pamiętam W595 nigdy jakoś za bardzo sam nie odskakiwał (jak W850 np.) tylko zawsze trzeba go było ręcznie przesuwać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   ml13

ml13

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 15 posts
    • Time Online: 21h 59m

Posted 23 September 2012 - 13:57

No właśnie boje się go rozbierać:(Gołym okiem widać że w gurnej części slidera jest troche kurzu:(
  • 0
"Love is changing everythink..." ~ ml13

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 23 September 2012 - 14:06

Miałem kilkanaście sztuk W595 w rękach i wszystkie jakoś niemrawo się rozsuwały. Jeśli czujesz się na siłach to rozbierz go według instrukcji http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/ i wyczyść, jeśli nie - spróbuj się przyzwyczaić ;)
Posted Image


0 user(s) are reading this topic