Jump to content


Photo

Sony Ericsson T700 - Specyfikacja | Technical Specification | ??????????? ????????????


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 27 September 2011 - 02:15

Sony Ericsson T700 został zaprezentowany w sierpniu 2008 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych T700 :)

Sony Ericsson has announced model T700 on August 2008. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of T700 in that topic :)

Sony Ericsson T700 ??????????? ? ??????? 2008 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? T700 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 28 December 2011 - 14:14

na jakiej on jest platformie? db3150? pierwszy raz widze tego SE.w polsce go chyba nie ma, mam racje?
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 28 December 2011 - 14:27

Wystarczy zajrzeć do FAQ: http://sony.yt/index...ie-moj-telefon/ a dowiesz się, że T700 jest na platformie DB3150. Jest to następca T650 i nie był sprzedawany na polskim rynku, aczkolwiek na allegro trochę się egzemplarzy przewija :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   felita

felita

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 8h 1m

Posted 29 December 2011 - 02:01

Sorry Jurij ale T700 był sprzedawany na naszym rynku zarówno w Saturnie jak i sklepach nie dla idiotów,w obu kolorach tj srebrny i czerwony wiem bo oba miałam w rekach i nie była to makietka,niestety w dość zawrotnej jak na tamte czasy cenie bo kosztowal o. 899zł potem staniał ale i tak nie mniej niż 699zł.A w tym samym czasie pojawił się też g502 i właśnie ten stał się moją własnoscią.Poza aparatyem foto(i elementami :) dodatkowymi) i materiałem obudowy różnic wiekszych poza nimi nie ma ta sama platforma i bardzo podobne parametry techniczne..
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 29 December 2011 - 09:26

Szczerze mówiąc nie widziałem ich w sklepach o których piszesz. Głównie chodziło mi o to, że nie był dostępny w oficjalnym sklepie SE :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   felita

felita

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 8h 1m

Posted 30 December 2011 - 21:02

A chyba że tak,co do MM był ale w losowych tj w moim województwie na 3 MM był tylko w 1,ale w Saturnie był na 100%,choć ten sklep raczej mniej ma "braci"w odróżnieniu od MM. :rolleyes:

Edited by felita, 30 December 2011 - 21:03.

  • 0


0 user(s) are reading this topic