Jump to content


Photo

W995 Zawiesza sie, klawisze nie działają


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   maciorqa

maciorqa

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 6h 23m

Posted 02 July 2013 - 20:53

Witam.
Od wczoraj jestem posiadaczem w995, kupilem go za bezcen. Od razu przystapilem do wgrania czystego softa R1HA036 (dziwne bo po uruchomieniu telefonu na R1HA035 zaden klawisz nie dzialal). Moj problem wyglada tak; uruchomie telefon pogrzebie z 5-10min i nastepuje zawieszka, ekran swieci, godzina sie zmienia, animacje ruszaja w porzadku. Ogolnie to wysztko dziala jak nalezy tylko wszystkie klawisze odmawiaja posluszenstwa, pomaga tylko wyjecie i wlozenie baterii. Co moze byc przyczyna? Dodam jeszcze, ze niektore klawisze "szaleja" np. wciskam 6 to wlacza mi sie aparat, jak proboje pisac SMSa wciskam 3 dwa razy to zamiast litery E mam DD. Mam nadzieje ze to wina klawiszy bo jak cos z plyta glowna to nie bede sie bawil :)
Licze na pomoc i z gory dziekuje.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 July 2013 - 20:57

Masz gdzieś zwarcie na klawiaturze. Warto zacząć od rozebrania telefonu, przeczyszczenia wszystkiego w środku i poskładania go zgodnie z instrukcją serwisową. Jeśli to nie pomoże - wymiana klawiaturki.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   maciorqa

maciorqa

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 6h 23m

Posted 02 July 2013 - 21:13

Wlasnie za rozbieranie wezme sie jutro i napisze, bardziej niepokoja mnie te zawieszki, czy to tez moze byc wina klawiaturki? Dodam jeszcze, ze telefon byl oddawany do "serwisu" na kompletna wymiane obudowy, a tamtejszy magik nie dosc ze nie wiedzial jak w ogole sie zabrac do tego telefonu, to jeszcze przy probie zdjecia tylnej czesci obudowy czy tez korpusu (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) ulamal zatrzask do klapki baterii, no ale udalo mu sie wymienc byc moze on cos poknocił, od wczesniejszego wlasciciela wiem ze telefon w taki sam sposob zawieszal sie co mi przed wgraniem nowego softu.
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 July 2013 - 21:49

Może ten magik coś źle poskładał - warto to sprawdzić. Jak masz zwarcie to zwiechy telefonu lub wykonywanie kilku czynności (np. wyświetlanie kilku cyfr) po wciśnięciu jednego klawisza są normalne. Trzeba wyeliminować zwarcie...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic