←  Xperia U

Sony.yt - International Sony Forum

»

Xperia U zdobyła 1 miejsce na Mobile Choic...

zefff's Photo zefff 07 Oct 2012

4 października bieżącego roku odbyła się gala Mobile Choice Awards 2012 w czasie której wybrano najlepsze smartfony w dziewięciu różnych kategoriach. Eksperci oddawali głosy na urządzenia które miały premierę w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Telefonem roku w kategorii najlepszy stosunek cena/jakość:
1 miejsce zdobyła Xperia U

W kategorii najlepszy wygląd:
Xperia U zdobyła tytuł wicemistrza ustepując tylko Nokii Lumii 800 która zdobyła 1 miejsce.

W kategorii najlepszy producent:
Sony uplasowało się na drugim miejscu tuż za Samsungiem.


Muszę przyznać że zgadzam się z ekspertami w tych 3 kategoriach i faktycznie biorąc pod uwagę wnetrze telefonu, wyświetlacz i cene to Xperia U rządzi :). W kategorii wyglądu, nokia lumia 800 to jeden z najładniejszych smartfonów dostępnych na rynku i zasłużenie zdobył tą nagrodę. W 3 kategorii Sony na 2 miejscu i moim zdaniem w pełni odzwierciedla to potencjał tego producenta. Nokia idzie ostro w dół, chociaż windows phone 8 i nowe modele mam nadzieję troche zmienią ten trend, htc troche się pogubiło i traci rynek, blackberry chyba już nawet nie uratuje nowa odsłona systemu a lg wciąż mało popularny. Samsung w najbliższym czasie wydaje się być poza zasięgiem ale w dłużej perspektywie Sony może stać się liderem. A co wy o tym wszystkim myślicie?
Quote

jack79's Photo jack79 07 Oct 2012

Dla mnie ta Xperia nie jest wcale zła, gdyby nie ta bardzo mała pamięć która akurat dla mnie byłaby niewystarczalna
Quote